Derman Belediyeciler Ankara’da buluştu

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP Büyükşehir, Belediye ve Belde Belediye Başkan adayları Ankara Arena da bir araya geldi. CHP Bolu Belediye Başkan, ilçe ve belde belediye başkanları da Başkente çıkartma yaptı.

Derman Belediyeciler Ankara’da buluştu

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, il ve ilçe yönetim kurulu ile CHP’li delegeler, Büyükşehir, Belediye ve İlçe Belediye Başkanlarının tanıtımı için Ankara Arenada bir araya geldiler. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tek tek adayları tanıttı.

Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan, Mudurnu Belediye Başkan adayı Mehmet İnegöl, Mengen Belediye Başkan adayı Turhan Bulut, Kıbrıscık Belediye Başkan adalı Emin Tekemen, Dörtdivan Belediye Başkan adayı İlyas Özalp, Taşkesti Belde Belediye Başkana adayı Mustafa Acar, Yeniçağa Belediye Başkan adayı Adnan Güngör, Gökçesu Belde Belediye Başkan adayı Hayati Dedeoğlu, Ankara Arenada gövde gösteriş yaptılar. CHP, Bolu’da Karacasu beldesi, Seben ve Gerede ilçesinde belediye başkan adayı göstermiyor.

Martın Sonu Bahar ve Derman Belediyeciliği sloganıyla bir araya gelen 81 il Büyükşehir, Belediye ve ilçe belediye başkan adayları ile parti delegeleri attıkları sloganlarla Ankara Arenayı inlettiler. Arenanın her tarafı Atatürk Posterleri, CHP bayrakları ve flamalarıyla donatılırken, gerçek belediyecilik için çok sayıda pankartta paylaşıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129