Dev iftar sofraları her gün binlerce kişiyi ağırlıyor

Hayırseverlerin sponsorluğunda gerçekleşen Geleneksel Mahalle İftarlarına Karaköy Mahallesi ile devam edildi. Kapalı semt pazarını dolduran yaklaşık bin 250 kişi, birlikte oruç açarak Ramazan ayının coşkusunu birlikte yaşadı.

Dev iftar sofraları her gün binlerce kişiyi ağırlıyor

HABER: Aysun BEYKOZ

Bolulular geleneksel mahalle iftarlarında bir araya gelmeye devam ediyor. Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi ve mahalle muhtarları iş birliği gerçekleşen “3’üncü Geleneksel Mahalle İftarlarına” Karaköy Mahallesi ile devam edildi.

İftara hayırsever iş adamlarının sponsorluğu ile TOKİ konutları kapalı semt pazarında gerçekleşen mahalle halkı yoğun katılım gösterdi. Aralarında Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Karaköy Mahallesi Muhtarı Murat Kara, sponsor firma yetkililerinin de yer aldığı yaklaşık bin 250 kişi, ezanın okunmasıyla hep birlikte oruçlarını açtı.

BAŞKAN YILMAZ’A SEVGİ SELİ

İftara eşi Güler Yılmaz ile birlikte katılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Karaköy sakinlerinden büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz iftar öncesi tüm masaları dolaşarak Karaköy sakinlerinin Ramazan ayını kutladı ve vatandaşlarla sohbet etti. Düzenlenen iftar davetinden dolayı memnuniyeti ifade eden vatandaşlar Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür ederken, bu esnada çocuklar ve gençler de Başkan Yılmaz’la fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Yılmaz ise hiçbir talebi geri çevirmeyerek sık sık fotoğraf çektirdi. “Sen Alaaddin Yılmaz mısın?” diye soran bir çocuğa gülümseyerek cevap veren Yılmaz’ın, yanağından öperek sevdiği küçük çocuk ve arkadaşlarıyla birlikte fotoğraf çektirmesi aileleri mutlu etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 18:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
fas gazisi
fas gazisi - 5 yıl Önce

fas gezisini başkana sorun.performansı sıfırmış...

engin
engin - 5 yıl Önce

servi̇s plakalarindan topladğiniz paralar şu mgünde bolu beledi̇ye başkanina mi̇lyon kere haram olsun

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124