Devamsızlık yapmayana Laptop var

Okulların kapanması ile birlikte Mudurnu ilçe Müftülüğü Kuran Kurslarında ve Camilerde öğrencilere yönelik olarak yaz Kuran kursu eğitimine başlandı. Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camiinde Cami İmamları öğrencilere...

Devamsızlık yapmayana Laptop var

Okulların kapanması ile birlikte Mudurnu ilçe Müftülüğü Kuran Kurslarında ve Camilerde öğrencilere yönelik olarak yaz Kuran kursu eğitimine başlandı. Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camiinde Cami İmamları öğrencilere Kuranı Kerim okumasını ve Dini konular hakkında bilgiler vererek öğrencilere İslam dini hakkında eğitim verecekler.

 

Mudurnu Müftülüğü Yaz Kuran Kurslarında başarılı olan öğrencilere hediyeler dağıtacak. Mudurnu Müftüsü Arif Cevlek Mudurnu’da açılan yaz Kuran Kurslarında 27 Haziran-20 Ağustos tarihlerinde eğitim gören ve devamsızlık yapmayan öğrenciler arasında bir sınav yapacaklarını belirtti. Cevlek, sınav sonucunda göze dokunur hediyeler vermek istediklerini, bunların ise Laptop, Bisiklet ve Altın gibi hediyeler olacağını belirtti. Cevlek, bu uygulamanın Mudurnu Müftülüğünün özel bir uygulaması olduğunu ifade ederek, uygulamanın amacının öğrencilerin Kurslara olan ilgisinin artırılması ve başarının ödüllendirilmesi olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128