Devlet BAHÇELİ’den Mengen Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mengen ilçesine gelerek vatandaşlarla selamlaştı. İlçe merkezinde partililer ve vatandaşlarla çay içen Bahçeli, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Devlet BAHÇELİ’den Mengen Ziyareti
7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala mitinglerini tüm hızıyla sürdüren MHP Lideri Devlet Bahçeli, öğle saatlerine doğru Mengen ilçesine geldi. İlçe girişinde 50 araçlık konvoyla karşılanan Bahçeli, daha sonra konvoyla şehre girdi. İlçe merkezinde esnafları ve vatandaşları selamlayan Genel Başkan Bahçeli, daha sonra meydanda çay içti. MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez, Mihriban Budak Yerlikaya, ilçe teşkilatları ve partililerle bir araya gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli, yanına gelen vatandaşların şikayetlerini dinleyerek iktidara giden yolda desteklerini istedi. Bir süre ilçe merkezinde halkı selamlayan Bahçeli, daha sonra Zonguldak’taki mitingine katılmak üzere Mengen’den ayrıldı.

Sanayi esnafı dert yandı

MHP Bolu Milletvekili adayı Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, Mengen’deki temaslarının ardından Yeniçağa ilçesine geçti. Yeniçağa Sanayi Sitesi’ne esnafların kapısını çalan Şükrü Gülez, özellikle ağır tonajlı araç sürücülerinin yaşadığı sıkıntıları dinledi. SRC belgesi alımında yaşanan sıkıntılar nedeniyle çalışamayacağını söyleyen bir esnaf, “Sadece devlete çalışıyoruz. Devletimiz de kalkınsın tamam ama kendimiz de yiyelim. Bizim en büyük sıkıntımız şu; SRC belgesi alamadık. Bizi sınava tabi tutuyorlar. Sınavlar da çok zor. İki kez girip alamadık. Üç, dört kez girip alamayanlar var. SRC’lerde de kolayık yapsınlar. Ben SRC alamadım ve çalışamayacağım. Dijital ehliyetler çıkıyormuş. Ben şimdi çalışamayacağım. Devlet o zaman arabanın borcunu ödeyecek” diye konuştu.

Milletvekili adayı Şükrü Gülez, şoför esnafına sempatisi olan bir genel başkana sahip olduklarını söyleyerek, göreve seçilmeleri durumunda hem şoför esnafının hem de Yeniçağa Sanayi esnafının sıkıntılarının biteceğini söyledi.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128