Devlet Gökçesu’ya geliyor

Bolu Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu Gökçesu’ya ziyarete gittiği ve bölgede çeşitli incelemelerde bulunmasının ardından hazırladığı bir raporu Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’na vermesinin ardından büyük gelişmeler yaşandı. Bolu’da göreve başladığından bu yana il, ilçeler, beldeler ve köyler için güzel çalışmalar yapan Vali Zahteroğulları, Gökçesu beldesini de unutmadı.

 Devlet Gökçesu’ya geliyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Olay Gazetesi’ni ziyaret eden Bolu Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, Gökçesu beldesi için sevindirici açıklamalarda bulundu. Özeroğlu, Vali Ahmet Zahteroğulları’nın büyük girişimleri sayesinde Orman Bölge Müdürlüğü, DSİ Ankara Genel Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Bolu Özel İdare Genel Sekreterliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Valiliğin üst düzey yetkililerinin Gökçesu Beldesine gelerek burada halk ile esnafın sorunlarını bire bir dinleyeceklerini açıkladı.

Bu güne kadar Bolu’da hiçbir beldeye, ilçeye veya köylere bu denli devlet kurumlarının bir araya gelerek vatandaşlarının sorunlarını dinleme imkanı olmadığı ancak bu olayın Gökçesu beldesi halkına nasip olması büyük sevinç yarattı. Valimiz Ahmet Zahteroğulları’nın Bolu için canla başla çalışması ve hep iyi hizmetler vermesi de Bolu halkı tarafından taktirle karşılanırken, Gökçesu beldesine kurumların müdürlerinin ise en kısa zamanda gelmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2014, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİMURAT..TURAN...
ALİMURAT..TURAN... - 6 yıl Önce

geç olsa bi̇le hatirlanmak güzel

ALİMURAT..TURAN...
ALİMURAT..TURAN... - 6 yıl Önce

yılardır bu müçdeyı bekliyoruz unutulmaktan üvey .evlat mamalesı görmekten kurtulalım gökce suyun .artık hakı dıye düşünüyorum..

SIRADAKİ HABER