Dikkatsiz işçi can alıyordu

İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan ve atıl durumda bulunan Menekşe Otel’in yan sokağı olan parti sokaktaki bir binanın çatı inşaatı sırasında dikkat bir işçinin yüzünden az kalsın bir vatandaşın canına mal oluyordu. Çatıdan düşen suntalar sokak arasından geçen bir taksinin üzerine oradan da yaya olarak giden bir vatandaşın ayaklarına çarptı. Suntaların şiddetli bir şekilde çarpması sonrası vatandaşın ayakları kırıldı.

Dikkatsiz işçi can alıyordu

Haber: Kasım ŞAHİN

Olay, saat 14.45 sıralarında İzzet Baysal Caddesi Parti Sokak üzerinde bulunan binada meydana geldi. Üç katlı binada devam eden çatı inşaatında kullanılan ahşap doğramalar büyük bir gürültüyle kaldırımda yürüyen Fahrettin Özer ile o sırada oradan geçmekte olan ticari taksinin üzerine düştü. Çok sayıda ahşap doğrama malzemesinin üzerine düştüğü Fahrettin Özer acı içerisinde kıvranırken Umut Keskin'e ait ticari taksinin de arka camları kırılırken araçta hasar oluştu. Fahrettin Özer olay yerine gelen 112 Acil ambulansıyla kaldırıldığı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde tedavi altına alındı. Bacakları kırılan Özer'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yoldan geçtiği sırada büyük bir gürültüyle aracının üzerine malzemeler düştüğünü belirten Umut Keskin, "Araçtan indiğimde yerde yatan kişiyi gördüm. Çatıdan kayan malzemeler önce benim aracımın üstüne düştü ve arka camım kırıldı. Sonrada araçtan seken suntalar vatandaşların yaralanmasına neden oldu. Geçtiğimiz günde yine bu binadan malzemeler düşmüştü” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2016, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128