DİLAY GÜL DAVASINDA İKİNCİ ŞOK

Bolu’nun Gerede ilçesinde 13 Ekim 2015 tarihinde sevgilisiyle cep telefonuyla konuşurken, bu durumu kıskanan ve sınıf arkadaşı olan platonik aşkı Uğur Aydemir tarafından boğazı kesilerek hunharca öldürülen Dilay Gül’ün ikinci mahkemesi 14 Temmuz 2016 Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek. Ancak, katil zanlısının olay günü ruh durumunun bozuk olduğu ve akli dengesinin yerinde olmadığına dair rapor almaya çalıştığı ve bu raporun Bolu Ağır Ceza Mahkemesine ulaşmadığı gerekçesiyle ilk duruşmaya katılmamıştı. Zanlı ve ailesinin yine aynı senaryoları sahneye koyarak, 14 Temmuz tarihinde görülecek ikinci duruşmada da ifade vermeyeceği ve duruşmaya katılmayacağı öğrenildi.

DİLAY GÜL DAVASINDA İKİNCİ ŞOK

ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

Dilay Gül olayında şok olaylar serisi devam ediyor. Katil zanlısı Uğur Aydemir’in ailesinin, çocuklarının ceza almasını önlemek amacıyla İstanbul Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi müracaatta bulunduğu ve bu rapor sonucunun Bolu Ağır Ceza Mahkemesine intikalinin gerçekleşmemesi nedeniyle ilk duruşmaya katılmamıştı. Yine aynı senaryoların gerçekleştiği ve akli dengesi yerinde olup olmadığına dair raporun Ağır Ceza Mahkemesine ulaşmaması nedeniyle cani katil 14 Temmuz’da yapılacak olan ikinci duruşmaya da katılmayarak ifade vermeyeceği ortaya çıktı.

14 Temmuz 2016 tarihinde Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek ikinci duruşmaya da, katil zanlısının katılmayacağı kesinleşirken, hunharca katledilen Dilay Gül’ün ailesinin bu duruma nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2016, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128