Doğanay 108. İl Başkanları toplantısı için Ankara’da..

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun başkanlığında 26-27 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan 108. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı için Ankara’ya hareket etti.

Doğanay 108. İl Başkanları toplantısı için Ankara’da..
HABER: Aysun BEYKOZ

25 Mayıs 2016 Pazartesi günü üç saat süren haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantısının ardından, 26 Nisan 2016 Salı günü saat 16.00 da genel merkezde sadece il başkanlarının katılacağı toplantıya iştirak eden İl Başkanı Nurettin Doğanay, bugün de genişletilmiş il başkanları toplantısına katılıyor.

Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına, Bolu Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ile birlikte, Belediye Başkan Vekili Kazım Konak, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’de katılacak.

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın il başkanları toplantısı öncesinde ve sonrasında, ilgili bakanlıklarla temaslarda bulunacağı öğrenildi.

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısından sonra genel merkezde genel başkan yardımcıları ile temaslarda bulunacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128