Doğanay aday adaylarını açıkladı

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimde partisinden Milletvekili aday adayı olan 27 kişiyi kamuoyuna açıkladı. Doğanay, 5 Mayıs tarihinde il başkanlığında temayül yoklaması yapılacağını da söyledi.

Doğanay aday adaylarını açıkladı
Haber: Semih Baykal

24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel seçimlerde Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olan 27 kişiyi, İl Başkanı Nurettin Doğanay makamında düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna tanıttı. Doğanay, 2 Mayıs Salı günü saat 19:00’da başvuruların bittiğini söyleyerek; “ Bildiğiniz üzere Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği startla 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin AK Parti Bolu İl Teşkilatı olarak çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz.

Öncelikle Genel Merkezimizin ilan ettiği 24 Nisanda başlayan Milletvekilliği aday adaylığı başvuruları 2 Mayıs Salı günü yani dün saat 19.00 itibariyle tamamlanmıştır. Gerek İl Başkanlığımıza gerekse de Genel Merkezimize 27. Dönem Bolu Milletvekili Aday Adaylığı için 27 başvuru olmuştur. Bu isimler; Adalet Karadayı, Adil Esen, Ali Coşkun, Ali Ercoşkun, Arzu Aydın, Baki Yılmaz,  Bülent Oturak, Celal Demir, Ekrem Çetinkaya, Fehmi Küpçü,  Ferudun Kaya, Gamze Esentimor,  Habibe Güner, Halit Yıldız,  Hüseyin Mazlım, İrfan Bilir,  İsmail Yerlikaya, Mehmet Demiröz, Mehmet Emin Güz, Metin Soygür, Metin Vural, Murat Demirel, Mustafa Üskülüplü, Niyazi Sevinç, Reşat Ateş, Salih Rüzgar, Sami Erdoğan’dır.”

“AK PARTİ'NİN YİNE TEK BAŞINA İKTİDAR OLACAĞININ EN GÜÇLÜ GÖSTERGESİDİR”

Açıklamasının devamında Doğanay; “ Bu zor süreçte Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın davasına omuz vermek için ben de varım diyen aday adaylarımıza partim ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Şu ana kadar MHP hariç Bolu'daki muhalefet partilerinde aday adaylıkları için 1 veya 2 kişi ismi telaffuz edildiği düşünülürse Bolu AK Parti Teşkilatından 27 aday adayının çıkması, AK Parti'nin yine tek başına iktidar olacağının en güçlü göstergesidir” dedi.

5 MAYIS’TA TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILACAK

Son olarak Doğanay; “ Şimdi ise yine Genel Merkezimizin ilan ettiği üzere AK Parti Bolu Teşkilatları olarak 5 Mayıs Cumartesi günü 10.00 ve 16.00 saatleri arasında Teşkilat Temayül Yoklaması gerçekleştireceğiz. Temayül Yoklamamız İl Başkanlığımız binasındaki Konferans Salonunda yapılacaktır” diye açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER