Doğanay basın bayramını kutladı

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Doğanay; “Basın mensupları, büyük bir fedakarlık ve özveri içerisinde çalışmalarını yürütmektedirler” dedi.

Doğanay basın bayramını kutladı

Haber: SEMİH BAYKAL

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Gerek yazılı ve görsel gerekse görsel kanallar aracılığı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyada var olan gelişmeler hakkında her türlü bilgiye süratle kavuşmamızı sağlayan, aynı zamanda Halkımız ve Devletimiz arasında ki iletişimi de sağlayarak adeta bir köprü vazifesi gören basın mensupları, büyük bir fedakarlık ve özveri içerisinde çalışmalarını yürütmektedirler. Geçmiş yılların aksine bu 24 Temmuz Basın Bayramını, 15 Temmuz gibi kara bir günün ardından kutlamamız daha da bir anlam kazanıyor. Düşmana o ilk kurşunu sıkan gazeteci Hasan Tahsin'in o ruhunun Bolu'daki gazeteci dostlarımızda ne denli yaşadığını 15 Temmuz gecesi şahit olduk. Ve bir şeye daha şahit olduk ki; milli değerlere saygılı özgür basın, demokrasimizin en büyük güvencesidir” dedi.

“FETULLAH GÜLEN TERÖR ÖRGÜTÜ’NE KARŞI BASINIMIZ DİMDİK AYAKTA DURDU”

Son olarak Doğanay mesajında şunları ifade etti; “ 15 Temmuzda milli iradeyi sekteye uğratarak Türkiye'yi yeniden yapılandırmak isteyen Fetullah Gülen Terör Örgütü’ne karşı basınımız dimdik ayakta durdu. Bu hain darbe bile halkımızın doğru haber alma hakkını engelleyemedi. Allahtan 15 Temmuz gibi ihanet dolu bir geceyi bir daha yaşatmamasını temenni ederek o gece milli iradeye sahip çıkan bütün fedakar basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum" ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128