Doğanay; “Bolu’da demokrasi katliamı yapılıyor”

Bolu’da muhalefet partilerinde demokrasi katliamının yapıldığını belirten AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Şuan Bolu’da demokrasi katliamı yapılmaktadır ve muhalefet partilerinde yaşanan bu katliamları da dehşetle izliyor, takdiri de aziz milletimize bırakıyoruz”

Doğanay; “Bolu’da demokrasi katliamı yapılıyor”
HABER:Ceylan BEYKOZ

Bolu’da muhalefet partilerinde son zamanlarda gerçekleşen olayları değerlendiren AK Parti Nurettin Doğanay, yaşananları demokrasi katliamı olarak nitelendirdi.

CHP’de Bolu Milletvekili tarafından İl Başkanına darbe hazırlığı yapıldığını, MHP’de ise Partinin kilidini değiştirenin İl Başkanı olduğunu belirten AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Şuan Bolu’da demokrasi katliamı yapılmaktadır ve muhalefet partilerinde yaşanan bu katliamları da dehşetle izliyor, takdiri de aziz milletimize bırakıyoruz.Seçimden hiçbir zaman istediği yetkiyi aziz milletimizden alamayan, bugüne kadar ki varlığını da darbelere borçlu olan CHP, artık ülkede AK Parti iktidarlarıyla yerleşen demokratik kurallar nedeniyle bundan umudunu kesince, kendi kendilerine darbe yapar duruma geldiler. Bunun son örneği ise CHP’nin Bolu Milletvekilinin, İl Başkanı’na yapmak üzere olduğu darbedir. Yavru muhalefet MHP’de ise durum daha da vahim bir hal almış durumda. Kapının kilidini değiştirip, yeni kilidi Genel Başkanına götüren İl Başkanı olurken, kilidi kaptıran devriliyor. İşte Bolu muhalefetinin içler acısı hali. Şimdi bu salonda hem de onlarca kilometre yolu kat ederek toplantımızı hınca hınç dolduran dava arkadaşlarımı, AK gönüllü demokrasi sevdalılarını görünce Rabbime bir kere daha binlerce şükür ediyorum” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2016, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128