Doğanay, Erdoğan’ı dünyanın lideri ilan etti

5.’inci Dönem 13.’üncü İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda açıklamalar yapan Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, gündemde olan konulardan bahsederek teşkilat üyelerine de müjdeler verdi. Doğanay ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, dünyanın lideri ilan etti.

Doğanay, Erdoğan’ı dünyanın lideri ilan etti

Haber: Kasım ŞAHİN

Karaçayır Nikah Salonunda gerçekleşen Ak Parti 5.’inci Dönem 13.’üncü İl Danışma Meclisi Toplantısı yaklaşık 500 kişinin katılımları ile gerçekleştirilirken, toplantıya Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Harun Karaca, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Çetinkaya, Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, teşkilat üyeleri, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

ŞEHİTLERİ ANDI VE SÖZLERİNE BAŞLADI

15 yıldır bıkmadan usanmadan davasının arkasından giden teşkilat mensuplarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Bu Pazar günü olumsuz havaya rağmen salonu dolduran kıymetli dava arkadaşlarım, sözlerimin başında öncelikle 15 Temmuz gecesi o hain darbe kalkışması gecesi hayatlarını kaybeden, şehit olan 248 vatan evladını ve şuana kadar yine ülke savunması için hayatını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Gazi olmuş kahramanlarımıza da rabbimden acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

“DÜNYANIN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN”

Birlik ve beraberliğe dikkat çeken ve son bir aylık süreçte yapılan çalışmalardan bahseden Ak Parti  Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Bizim şansımız bugün sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda Dünyanın lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber olmaktır. Başbakanımızdan ve bütün Milletvekillerimizden, teşkilat mensubu arkadaşlarımızdan ve gecesiyle gündüzüyle emek sarf eden herkesten Allah razı olsun” dedi.

“İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ”

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimizi belirten Doğanay, “15 yıldır bize yapmadıklarını bırakmadılar, inanın bugün de bitmedi hainlikleri yarın da bitmeyecek” diyerek 15 Temmuz darbe girişimine, Gezi olaylarına ve 17-25 Aralık iddialarına dikkat çekti. Hainler hainliklerine ne kadar devam ediyorlarsa bu teşkilatlar da sonuna kadar ülkenin selameti ve geleceği açısından üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir diyen Doğanay, “Dik duracağız, iri olacağız, diri olacağız” ifadelerine yer verdi.

V.İ.P ARAÇ MÜJDESİNİ VERDİ

İnşaatı devam eden Ak Parti İl Binasının durumu hakkında da bilgiler veren ve çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü kaydeden Doğanay, hava şartları müsaade ettiği sürece çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini ve İl Binasının kısa sürede tamamlanarak faaliyete geçeceğini söyledi. Diğer yandan halihazırda AK Parti Teşkilatlarının kullandığı Mercedes Splinter marka aracın bazı sıkıntıları olduğunu ve değiştirilmesinin gerektiğini belirten Doğanay, “Halihazırda kullandığımız araçta şoförlük yapabilmek için öncelikle SRC belgesi gerekiyor. SRC belgesinin yanında K belgesinin olması gerekiyor. Bu araçta bu belgelerimiz yok, ama bizim gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz bu araca 20 kişi biniyor ve bütün ilçelerimizi dolaşıyoruz. Allah vermesin, bir kaza olsa bu vebalin altından hiçbirimiz kalkamayız. Bu araç ortalıkta kalmış, su almış, tavanı çürümüş ve ciddi anlamda sıkıntıları olmakla birlikte aracın genel bakımına 20 Bin TL civarında para harcadık. Allah nasip ederse bu aracı verip, yerine Ak Parti’ye yakışır V.İ.P. bir araç alacağız” müjdesini verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya kaptan
yahya kaptan - 4 yıl Önce

lideri tasarruftan bahsediyor millete buda çıkmış v.i.p ten bahsediyor

SIRADAKİ HABER

banner124