Doğanay; “Karacasu'yu pazarlıkla aldık!“

Teşkilat mensuplarıyla beraber Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli'yi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Karacasu Belediye Başkanımızın Partimize katılım sürecinde ciddi pazarlıklar yapılmıştır. Bu pazarlıklar neticesinde; Karacasu'ya, Karacasulululara daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, Karacasu'da nasıl çalışmalar yaparsak daha yaşanabilir bir belde haline dönüştürebiliriz noktasındaki pazarlıklar neticesinde Başkanımız AK Parti'ye geçmiştir. Bizim pazarlıklarımız, insanımıza hizmet içindir" dedi.

Doğanay; “Karacasu'yu pazarlıkla aldık!“


HABER: KASIM ŞAHİN

AK Parti'ye katılımı nedeniyle İl Başkanı Nurettin Doğanay öncülüğündeki AK Parti mensupları, Belediye Başkanı Celal Beydilli'yi makamında ziyaret ettiler. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, AK Parti Karacasu Belde Başkanı Mehmet Aksoy, AK Partili Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri, AK Parti İl-İlçe, Kadın ve Gençlik Kolarına mensup çok sayıda AK Partili ziyarette hazır bulundular.

"Karacasu'ya mührümüzü vuracağız"

Ziyaret nedeniyle bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Bugün böylesine geniş katılımlı olarak Karacasu Belediye Başkanımıza yaptığımız ziyaret hem nezaket ziyareti hem de hayırlı olsun amaçlıdır. Beraber bir yolculuğa çıktık. Rabbim utandırmasın. Karacasu'ya inşallah; Hükümetimizin gücüyle, burada bulunmayan Milletvekillerimizin gücüyle, buradaki kadrolarımızın gücüyle mührümüzü vuracağız. Bu güçten de faydalanacak olan öncelikle Karacasu olacaktır, Karacasu Halkı olacaktır. Karacasu'nun gelişimine, dönüşümüne ve aynı zamanda değişimine bu güç katkı sağlayacaktır. Bundan hiç kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın. Çünkü AK Parti Belediyecilikten gelen bir partidir. 3 dönemdir Bolu Belediye Başkanlığı görevini yapan Başkanımızda burada. Kendisinin Bolu'yu nasıl geliştirdiğini, nasıl yaşanılabilir bir kent haline dönüştürdüğünü ve hatta Türkiye'de yaşanılacak kentler arasında nasıl 3'ncü sıraya çıkardığını herkes biliyor. Partimize mensup diğer ilçe ve belde Belediye Başkanlarımızın hizmetleri de ortadadır ve vatandaşımızın takdirini kazanmıştır. İnşallah Karacasu'da önümüzdeki süreçte böyle bir gelişim, değişim ve dönüşüm yaşayacak. Karacasu beldemiz Bolu'muzun turizmdeki kalbidir ve güneye açılan penceresidir. Karacasu'yu bu yüzden çok önemsiyoruz. Bolu turizm şehri olacak diyorsak. Bunun için iddialıysak, Karacasu'yu önemsemek zorundayız. İnşallah önümüzdeki süreçte AK Parti'nin Belediyecilikteki mührünü elbirliği ile Karacasu'ya vuracağız. Karacasulularımıza hayırlı olsun. Bu süreçte emeği geçen ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

"Hizmetin pazarlığını yaptık"

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli'yle AK Parti'ye katılmadan önce çok sıkı pazarlıklar yaptıklarını vurgulayan Doğanay;  "Karacasu Belediye Başkanımızın Partimize katılım sürecinde ciddi pazarlıklar yapılmıştır. Şöyle diyebilirim ki bu pazarlıklar bir hafta falan sürdü. En sonunda da anlaştık.  Karacasu'ya, Karacasulululara daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, Karacasu'da nasıl çalışmalar yaparsak daha yaşanabilir bir belde haline dönüştürebiliriz pazarlıkları neticesinde Başkanımız AK Parti'ye geçmiştir. Bizim pazarlıklarımız, insanımıza hizmet içindir" diye konuştu.

"Ben Partimin emrindeyim"

AK Parti'ye katılmasının Belde halkının da isteği olduğuna dikkat çeken Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; "Bizim için önemli olan hizmet. Bu düşünceyle bu yola çıktık. Muhtarlıktan gelmekteyim ve Belediye Başkanı olarak ikinci dönemim. Partimiz AK Parti olabilir ama yine tüm partileri kucaklayarak Belediye Başkanlığı yapmaya devam edeceğim. Belediye Başkanımız Alaaddin Bey de bugüne kadar çok büyük yardımlar yaptı. Bundan sonra da elbirliği ile Karacasu için çalışacağız. Bizim öncelikli çözmemiz gereken sorunlar; doğalgaz, kapalı pazaryeri ve derenin ıslahıdır. İnşallah bu sorunları aşacağız. Ben her zaman Partimin emrindeyim" ifadelerini konuştu.

Bolu Belediyesi araç hediye etti

Karacasu Beleidyesi'ne hizmetlerinde kullanılmak üzere hususi oto hediye eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise yaptığı konuşmada; "Bolu turizm kenti olacaksa, Karacasu bunun merkezidir. Artık Karacasu Belediyemizde AK Partili olması nedeniyle yapılan ve yapılmayan çalışmalardan hepimiz sorumluyuz. Bu yüzden Karacasu Belediyesi'ni masaya yatırmak zorundayız. Bu noktada da Karacasu Belediyemizin teknik ekibi bellidir ve yeterli değildir.  Bolu Belediyesi'nin teknik ekibi, Karacasu Belediyesi'nin, planlama ve yapım konusunda her zaman emrindedir. Karacasu'yun Bolu merkeze bağlanıp bağlanmaması konusu çok tartışıldı. Bu tartışmaları doğru bulmuyorum. Zamanında da köyleri alırken ne kavgalar yapıldı hatırlayın ama şu an oralara gidip sorarsanız, herkes Allah razı olsun diyecektir. Bundan sonra Karacasu Belediyesinin talebi, bizler için emirdir" diye konuştu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi tarafından Karacasu'ya park yapılarak hediye edilmesi yönündeki İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın da talebini geri çevirmeyerek, Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün gerekli çalışmayı en kısa zamanda yapacağı müjdesini verdi.

Ziyaret sonrası Bolu Belediyesi tarafından Karacasu Belediyesi'ne hediye olarak verilen hizmet aracının anahtarı; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli'ye teslim edildi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 10:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 5 yıl Önce

farklı parti olunca demek hizmet olmuyor. neyin pazarlığını yapıyoruz. hani hizmet herkese eşitdi.

SIRADAKİ HABER

banner128