Doğanay; “O gitsin köşe başındaki dükkanını işletsin”

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, CHP eski Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’ın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz için sosyal paylaşım sitesi kendi özel sayfasından paylaştığı sözlere karşılık tepki gösterdi. Doğanay, “O gitsin köşe başındaki dükkanını işletsin. Ancak o işten anlar” dedi.

Doğanay; “O gitsin köşe başındaki dükkanını işletsin”

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı adeta bir FETÖ’cü gösteren açıklamalarda bulunan CHP eski Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’a Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, tepki göstererek, “O benim muhatap alacağım birisi değil” dedi.

Doğanay, Yıkılmaz’ın, sosyal paylaşım sitesi kendi özel sayfasından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz için yazdığı; “Başsavcının dediği gibi cemaate bulaşan herkese sıra geliyor. Bugün imar müdürü yarın başkan!Bekliyoruz! Bolu Belediyesi eski imar müdürü Kıbrıscıklı hemşehrimiz FETÖ kapsamında tutuklanmış, ona emir veren Belediye Başkanı ise demokrasi yiğidi... Yersen...” cümlesine de; “o gitsin köşe başındaki dükkanı işletsin. Ancak o işten anlar. Zaten başka da bir iş yapamaz” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2016, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
napalyon
napalyon - 4 yıl Önce

madem muhatap olmuyor neden cevap veriyor onamı kalmış bıraksın alaaddin yılmaz cevap versin

bolulu
bolulu - 4 yıl Önce

evet siz çok işten anladığınız için fetö devletin her kademesini sarmış ..şimdide utanmadan meydanlarda adamlara küfür ediyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner128