DOĞANAY’dan CHP ve MHP’ye gönderme

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın il ve ilçe teşkilatlarıyla buluştuğu yönetim kurulu toplantısında konuşan Ak Parti Bolu İl Başkanı Doğanay, CHP ve MHP’yi eleştirerek şunları söyledi “Bir yanda milletvekilleri il başkanlarını istifaya çağırıyor, diğer yanda parti anahtarları Ankara’ya götürülüyor” dedi.

DOĞANAY’dan CHP ve MHP’ye gönderme
Haber: Semih BAYKAL
AK Parti Bolu İl Yönetim Kurulu Toplantısı, Bolu Sağlıklı Yaşam Merkezi (BOBES) kafeteryasında gerçekleşti. İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, il genel meclisi üyeleri ile il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
Doğanay bu toplatı da yaptığı konuşmada  başarının koşulsuz şartı birlik beraberlik olduğunu söyleyerek “AK Parti’nin başarısının sırrı buradaki fotoğraf karesidir. Bu aile bütünlüğü oldukça bizleri kimse yıkamaz Allah’ın izniyle” dedi. İl Başkanı Nurettin Doğanay, muhalefetin resmini çekerek, “Bolu’da CHP ve MHP’nin durumu içler acısı. Şöyle bir bakıyorum da bir yanda milletvekilleri il başkanlarını istifaya çağırıyor, diğer yanda parti anahtarları Ankara’ya götürülüyor. Oradan tekrar o anahtarı alıp geri geliyorlar. Bolu’da CHP ve MHP’ye baktığımız zaman aynen böyle bir tablo var. Bizler ise halkımıza verdiğimiz tüm vaatleri yerine getirmenin mutluluğu ile emin adımlarla 2019’a koşuyoruz. Hem de en küçük çatlak bir çatlak ses olmadan, el birliği, gönül birliği içinde il ve ile teşkilatıyla, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla, belediyemizle, il genel meclisimizle, belediye meclisimizle… Başarının koşulsuz şartı birlik beraberliktir. AK Parti’nin başarısının sırrı buradaki fotoğraf karesidir. Bu aile bütünlüğü oldukça bizleri kimse yıkamaz Allah’ın izniyle” dedi. 
“BURADAKİ GÜZEL TABLODAN DOLAYI HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise karşılaştığı tablodan oldukça etkilendiğini belirterek, “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyorken, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmemiz gerekli. Sizlerin birlik ve beraberliği kurucu il başkanı olarak beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Buradaki güzel tablodan dolayı başta İl Başkanımız olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren ve teşkilat üyelerinin sorularını da yanıtlayan Yılmaz, daha sonra sohbet eşliğinde partililerle yemek yedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2016, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128