Doğanay'dan Ramazan Ayı mesajı

Ramazan Ayı'nın başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Onbir ayın sultanı, Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Ayı’na hamdolsun, millet olarak sevgiyle, muhabbetle bir kez daha kavuştuk. Bu mübarek günlerin, tüm İslam Alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasın temenni ediyorum” dedi.

Doğanay'dan Ramazan Ayı mesajı
Haber: Semih BAYKAL

Doğanay açıklamasını şöyle sürdürdü; Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu günlerde, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmalıyız. İnsanlar arasında toplumsal dengenin sağlandığı bu müstesna günler, zengin ile fakir arasında bir köprü kurulduğu değerli zamanlardır. Karşılıklı hoşgörünün, güvenin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın olduğu yerde huzur vardır, barış vardır. Ramazan ayının insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesinde büyük katkısı vardır. Toplum olarak bizi biz yapan güzel değerlerimiz ve geleneklerimiz Ramazan ayında yenilenir ve kuvvetlenir.

İşte bu duygu ve düşüncelerle, hemşerilerimizin ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Ay’ını kutluyorum. Ramazan Ayı’nın; birliğimize, beraberliğimize ve yeniden dirilişimize vesile olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128