Doğanay’dan Tanju Özcan’a eleştiri

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ve partililer ile birlikte İzzet Baysal Caddesi’nde yaptıkları çalışmada açıklamalarda bulundu. Doğanay, Tanju Özcan’ı da eleştirerek, “Bolu’ya dair bir hayali yok” dedi.

Doğanay’dan Tanju Özcan’a eleştiri

Haber: C. Kutay Aykan

31 Mart Yerel Seçimler için çalışmalarını sahada sürdüren AK Parti Bolu İl Teşkilatı, İl Başkanı Nurettin Doğanay, Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Milletvekilleri ve partililer ile haftasonu İzzet Baysal Caddesi’nde vatandaşlar ve esnaflarla buluştu. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, çalışmalar esnasında yaptığı açıklamalara yeniden milletin huzuruna çıktıklarını belirterek, “Tabiri caiz ise milletimizin karşısında divana duruyoruz. Milletimizin vereceği karar önemli. Biz 18 yıldır milletimizin verdiği her türlü karara saygı duyan bir parti olarak, başımızda genel başkanımızla birlikte bu milletin derdiyle dertlenen, bu milletin geleceğine dair hayaller kuran, o kurduğu düşleri de bir bir gerçekleştiren bir partiyiz. Milletimizin refahını yükseltmek için, Bolu’yu daha yaşanılabilir bir şehre dönüştürerek geleceğe taşımak için gecemizle gündüzümüzle çalışıyoruz. Bugün de İzzet Baysal Caddesinde esnafımızı ziyaret ediyoruz” dedi.

“ARTIK BOLULU ÇOCUKLARIMIZ, AQUAPARK İÇİN DÜZCE’YE, SAKARYA’YA GİTMEYECEK”

Bolu için hayalleri olduklarını dile getiren Doğanay, “Evet Bolu için hayaller koyuyor ve gerçekleştiriyoruz. İşte o hayallerin yer aldığı kitapçığımız, bolu için kurduğumuz hayaller, neler yapacağız. Burada sadece 30 tanesi var. Bunların akabinde 30 tane daha var, onlar da süreç içerisinde hazırlanınca kamuoyu ile paylaşacağız. Artık Bolulu çocuklarımız, gençlerimiz aquapark için Düzce’ye, Sakarya’ya gitmeyecek. Kendi şehirlerindeki aquaparkta eğlenecekler. İşte bu millete ne kadar hizmet etsek azdır” diye konuştu.

“SÖYLEYECEK BİR SÖZÜ, BOLU’YA DAİR BİR HAYALİ YOK”

65 gündür sahada olduklarını belirten Doğanay ayrıca, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan’ı da eleştirerek şunları söyledi: “65 gündür sahadayız. 65 gündür birilerinin söylediği bir şey var. Biz işçi çıkartmayacağız. Sağlık mahallesine gidiyor ‘biz işçi çıkartmayacağız’, İzzet Baysal Caddesine gidiyor ‘biz işçi çıkartmayacağız’, Sümer Mahallesi’ne gidiyor ‘biz işçi çıkartmayacağız’. Bununla kafayı bozmuş, yaptığı başka bir şey yok. Her halde geçmiş özlemi var ki işçiler çıksın yine ben onların avukatlığını yapayım ve para kazanayım istiyor. Dolayısıyla Bolu Belediyesinde görev yapan tüm arkadaşlarımızın hepsi Allah’ın izniyle Ak Parti döneminde kadrolarına kavuştu. Onların hayal bile edemediklerini, biz Cumhurbaşkanımız sayesinde kadroya aldık. İşçi çıkartmayacağız derken bir gerekçen, mantığın olmalı. Çünkü söyleyecek bir sözü, Bolu’ya dair bir hayali yok. Hayalleri olmadığı için anca onu ezberleyebilmiş.”

“KİMİN KİMLE İTTİFAK YAPTIĞI BELLİ”

Nurettin Doğanay, CHP’nin, PKK’nın siyasi kolu HDP ile yaptığı gizli ittifaka da dikkat çekerek, “Artık gelinen noktada kimin nerede durduğu, kimin kimle ittifak yaptığı belli. Bugün itibariyle İzmir’de rahmetli Adnan Menderes’in kalemini kırıp asan kişinin oğluna destek verenler, PKK’nın uzantısı olan HDP’nin il başkanının yapmış olduğu açıklama da ortadadır, ‘Biz buraya destek vereceğiz’ diyor. Keza İstanbul’da da aynı durum var. İstanbul’a gidiyorsunuz, ama ne yazık ki bir insanın soyadı İmamoğlu olmakla İmamoğlu olmuyor. Bu da işin farklı bir tarafı. Dolayısıyla şahit olduğumuz gibi hepsi birleşti. Bugün PKK terör örgütünden, HDP’sinden, marjinal örgütlere kadar hepsi birleştiler diyorlar ki; bizim destek vereceğimiz yer burası. Dolayısıyla sağduyulu vatandaşlarımıza, Bolu’da yaşayan hemşerilerime sesleniyorum; vereceğini karar ülkemizin geleceğine dair bir karardır. Bunu unutmayalım. Ancak ben yine de en doğru kararı verecekleri için tüm hemşerilerimize ve aziz milletimize güveniyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129