Doğanay’dan teröre karşı kararlılık mesajı

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ankara'da 28 kişinin hayatını kaybettiği, 61 kişinin yaralandığı ve Diyarbakır’da 6 askerin şehit olduğu hain saldırılar sonrası yaptığı açıklamada, “Vatanımızı terörün teslim almasına asla ve asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Doğanay’dan teröre karşı kararlılık mesajı

Terör örgütünün PKK’nın,Ankara ve Diyarbakır’da gerçekleştirdiği hain saldırıları lanetleyen ve Türk Milletine başsağlığı dileyen İl Başkanı Nurettin Doğanay, açıklamasında, “Ankara ve Diyarbakır’ın Lice ilçesinde gerçekleşen hain saldırıyı lanetliyorum. Hayatlarını kaybeden askeri personel ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, Aziz milletimize başsağlığı dilerim.Ülkemizi yangın yerine çevirmek isteyenbölücü hainlere karşı sürdürdüğümüz mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir” dedi.

“GÜN, BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”

 “Vatanımızı terörün teslim almasına asla ve asla müsaade etmeyeceğiz” diyen İl Başkanı Nurettin Doğanay,“Teröre 79 milyon hep birlikte ‘tek vücut’ olarak karşı duracağız. Acımız büyük.Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Devletimiz bu zor günlerin üstesinden gelecek güç ve kudrete sahiptir. Allah’ın izniyle terör örgütü ve onları maşa olarak kullananlar ülkemizi ve milletimizi asla hedeflerinden uzaklaştıramayacaktır” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128