Doğu Marmara Logosunu Arıyor

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Yalova illeri için logo ve slogan yarışması düzenledi. Yarışmanın tanıtımı için Kocaeli Valiliği 100. Yıl Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen...

Doğu Marmara Logosunu Arıyor

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Yalova illeri için logo ve slogan yarışması düzenledi.

Yarışmanın tanıtımı için
Kocaeli Valiliği 100. Yıl Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Vali Ercan Topaca, yarışma düzenlenen illerin valilikleri, il özel idareleri, belediye, sanayi ve ticaret odaları ile üniversitelerinin işbirlikleriyle logo ve slogan yarışması düzenlendiğini belirtti. MARKA'nın görev alanına giren 5 ilde illeri simgeleyen logo yarışmasının kararının alındığını vurgulayan Topaca; “Açılacak yarışmayla birinciye 7 bin 500, ikinciye 5 bin, üçüncüye ise 3 bin TL'lik bir ödül verilecek.”dedi.
Yarışma için başvuruların MARKA'nın internet sitesinden olacağını dile getiren Topaca, başka ülkelerden de katılım olabileceğini, 30 Eylül'e kadar başvuruların yapılabileceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128