Dörtdivan-Bolu Yolunda Pele Duvarlar Örülüyor

Dörtdivan - Bolu yolu yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğünce yapımına geçen yıl başlanan ve Ankara 4. Bölge Müdürlüğü uhdesinde ihalesi gerçekleştirilen Yol çalışmasında sona yaklaşılıyor.

Dörtdivan-Bolu Yolunda Pele Duvarlar Örülüyor

Haber: Erdal Tanrıverdi

Dörtdivan - Bolu yolu yapım çalışmalarında yüklenici firma tarafından Doğancı Köyü - Gücükler Köyü arasında belirli noktalarda Pere Duvar işlemi yapılıyor. Belediye Başkan Hasan Uzunoğlu, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Danışman ile birlikte çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulundular.

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu "Yol çalışması hızla devam ediyor. Alt yapı çalışmalarıda anında gerçekleştiriliyor. İstinat duvarları ile de yola kaymaların şimdiden önlenmesi sağlanıyor. Yol bittiği zaman yolumuz Mengen - Zonguldak kavşağına bağlanmış olacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 10:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İMAMOĞLU
Muharrem İMAMOĞLU - 4 yıl Önce

dörtdivan yolu çok güzel oldu.hayırlı uğurlu olsun. keşke yeniçağa sanayi sitesine çıksaydı daha iyi ve sanayie yararlı olurdu ama yşnede iyi yeniçağa kaybetsede iyi. yollar arasında kalan zavallı yeniçağa

SIRADAKİ HABER

banner128