DÖRTDİVANLI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KURULUYOR

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, seçim beyannamesinde de belirttiği Dörtdivanlı İşadamları Derneği (DİAD) kurulması çalışmalarına başladı.Yeni oluşumun ilk adımları, Belediye Kültür Merkezinde Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu’nun ev sahipliğinde atıldı.

DÖRTDİVANLI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KURULUYOR
Haber: Semih BAYKAL

Bolu’da ticaretle uğraşan Dörtdivanlı işadamlarının katılımıyla yapılan toplantıda Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu “Dörtdivan’ımız şuan Hasta yatağında yatıyor. Bu hastayı yataktan kaldırmak tedavi etmek bizlere ve siz değerli iş adamlarına düşüyor. Onun için sivil toplum kuruluşlarına ihtiyaç var. Bolu da, Ankara da ve İstanbul da bulunan hemşehrilerimiz Dernekler kurarak destek verebilirler. Bunun için ilk adımı burada Bolu da bulunan iş adamlarımızla atıyoruz. İş adamlarımızla istişareler yapıyoruz” dedi.

"DÖRTDİVAN’IN EKONOMİK KALKINMASINA YÖNELİK PROJELER ÜRETMEMİZ GEREKİYOR"

Dörtdivan’ın ekonomik kalkınmasına yönelik projeler üretilmesi gerektiğini ifade eden Uzunoğlu; “Seçim Beyannamemizde söylediğimiz gibi Bolu, Ankara, İstanbul ve diğer illerde faaliyetlerine devam eden Dörtdivanlı İş Adamlarını tek çatı altında toplayıp, güçlerini birleştirerek, Dörtdivan’ın ekonomik kalkınmasına yönelik projeler üretmemiz gerekiyor. Belediye ve Belediye Başkanı olarak üzerimize düşen ne varsa elimizden geleni sonuna kadar yapmaya hazırız. İnşallah en kısa zamanda dernek kurulur. Katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum ‘’ diye ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER