“Dosta güven düşmana korku için buradayız”

Son günlerde ülkemizde yaşanan canlı bomba ve bombalı araç saldırıları sonrası yaşanan üzücü olayları bertaraf etmek amacıyla ilimize gelen Polis Özel Harekat Timleri; “Dosta güven, düşmana korku salmak için Bolu’da görev yapıyoruz” dediler.

“Dosta güven düşmana korku için buradayız”

Haber: Kasım ŞAHİN

İlimizde son günlerde güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkartıldı. Asayiş, Trafik ekipleri D-100 üzerinde gün boyu sürücüler ve vatandaşlar üzerine uygulama yaparken Bolu Valiliği ile Kent Meydanı da PÖH tarafından güvenlik çemberi altına alındı.

Gece gündüz demen elerindeki otomatik silahlar, yüzlerindeki kar maskeleri soğuk havada Valili binası önünde görev yapan PÖH ekipleri Bolulu vatandaşlarında sevgisini kazandı. Vatandaşlar ilk defa ilimizde gördükleri bu özel timlerin cep telefonlarıyla bol bol fotoğraflarını çekerken, bu özel polislerimiz; “Sadece Bolu değil, bayrağımızın dalgalandığı her karış toprak bizim vatanımızdır ve görev yerimizdir. Bolu’ya dosta güven, düşmana korku salmak için buradayız. Halkın gösterdiği yoğun ilgide bizleri çok mutlu ediyor” dediler. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124