Dümeni “SOL”a kırma mesajını aldılar…

CHP Bolu Gençlik Kolları Başkanı Recep Asarkaya, “Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Gençlik Örgütü olarak Gençlik Kolu Genel Başkanlığımızın yaptığı açıklamayı dikkatle okumuş olup dümeni sola kırmak için gerekli mesajı almış bulunuyoruz” dedi.

Dümeni “SOL”a kırma mesajını aldılar…
Asarkaya açıklamasını şöyle sürdürdü;  29 Mart Ön seçimlerinde partimizin yaşadığı demokrasi şöleni hepimizde bir heyecan uyandırmış ve örgütü motive etmiştir bu demokrasi şöleni kongreler ile birlikte  devam edecek ve belki de olası bir erken seçimde bu kadrolarla seçime gidilecektir. Gençlik Kollarımızın da Ağustos ayı ile başlayıp sonbahar dönemini de kapsayacak kongreler ve kurultayı yeni bir örgüt yapısını hayata geçirecektir. 150Bin üyesi olan CHP Gençlik Örgütü bu süreçte gücüne güç katarak yoluna devam edecektir. Bu süreçte partimizi en iyi noktalara taşıyacak, daha çok söz sahibi olacak, fikirleriyle bizlere destek çıkacak  genç yoldaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz. Büyük bir korku imparatorluğu yaratılsa da, gençleri apolitikleştirilmeye yönelik şiddet eksik olmasa da  güzel ülkemizde bu düzenin böyle gitmeyeceğinin cevabı  Gezi Direnişinde verilmiştir. Cumhuriyet Halk Partisi Gençliği her zaman ezilenin yanında olacak ve partisinin ilkelerinden asla taviz vermeyerek iktidara yürüyecektir. Önümüzdeki İlçe, İl kongreleri ve Kurultay sürecinde bu yarışa ortak olacak tüm genç yoldaşlarımıza başarılar diliyorum Türkiye’nin birleştirici gücü olan partimizde güzel günler göreceğiz YAKINDIR. HABER MERKEZİ
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
emar
emar - 5 yıl Önce

yoldaş deyimi bize lenin marx stalin komünist düzeninden kalma bir deyim. bu deyimi ruslar bile terketti ama hala türkiyede kullanılmaya devam ediliyor. size kolay gelsin bu gidiş chp için geriye dönüş ve barajın altına bir gidiş.

SIRADAKİ HABER

banner128