banner120

Ecertaş, Bolulu Ak Gençlerle bir araya geldi

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı melih Ecertaş, Bolu’ya çıkarma yaptı. Ecertaş, Ak gençlerle Gölcük Tabiat Parkı’nda bir araya geldi.

Ecertaş, Bolulu Ak Gençlerle bir araya geldi

Kısa süre önce gerçekleşen kongre ile göreve gelen AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Melih Ecertaş, il ziyaretleri kapsamında Pazar günü Bolu’ya geldi. Öğleden sonra kente gelen Gençlik Kolları Başkanı Genel Başkanı Ecertaş, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve diğer partili gençler tarafından parti binası önünde karşılandı.

GÖLCÜK’E HAYRAN KALDI

Daha sonra Gölcük Tabiat Parkı’na geçerek buradaki bir restoranda gençlerle bir toplantı gerçekleştiren Ecertaş, yönetim kurulu üyeleri ile tek tek tanıştı ve Gençlik Kolları Başkanı Sönmezel’den teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Türkiye’nin gözde Tabiat Parkı Gölcük’e hayran kalan Ecertaş, bir saat süren toplantı sonrası göl kenarında gençlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

BOLUSPOR FORMASI VE ATKISI HEDİYE EDİLDİ

Ecertaş, Gölcük programı sonrası kent merkezine dönerek il teşkilatını da ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Ecertaş’a, İl Başkanı Sönmezel tarafından Boluspor forma ve atkısı ile Köroğlu tabelası ve yöresel ürünlerden oluşan sepet hediye edildi. İl Gençlik Kolları Başkanı Sönmezel’le özel bir görüşme yapan Ecertaş, daha sonra Bolu’dan ayrıldı.HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124