Ekonomi bahane Uyku şahane

Bolu Ticaret Odası tarafından düzenlenen “Ekonomi Bakanlığı İhracat Destekleri Semineri” büyük salonda gerçekleştirildi. Seminere Ekonomi Bakan Yardımcısı Bolumuzun gururları arasında yer alan Fatih Metin’de konuşmacı olarak katıldı. Ne var ki birçok öğrenci uykuya yenik düştü ve koltuklarında uyuyup kalırken, konuşmaların birçoğunu rüyalarında görmüş oldular.

Ekonomi bahane Uyku şahane

HABER: KASIM ŞAHİN

Ekonomi Bakanlığı İhracat Desteleri Seminerine Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme ve İktisadi Bilimler Fakültesi ile Meslek Yüksek Okulunun çok sayıda öğrencileri de katıldı. Başta TSO Başkanı Türker Ateş, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Vali Aydın Baruş ve Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin teker teker kürsüye çıkarak konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Ne var ki,  salon sıcaktı, konuşmalar o kadar uzun değildi, Vali Aydın Baruş, geleceğin teminatı olan genç öğrencileri kürsüden öve öve bitiremiyordu. Bir çok öğrenci bu övgüleri bile duyamadı. Gözler ağırlaştı sonra kapandı. Bazı öğrenciler ise arkadaşlarının omuzlarını yastık gibi kullandı. Bütün dürtmelere ve uyarılara rağmen kapanan o göz kapaklarını bir türlü açamadılar. Geleceğin ekonomistleri konuşmaları ancak rüyalarında görmek zorunda kaldılar. Ekonomi bahane oldu uyku ise şahane oldu. İyi uykular ekonomist gençler.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 10:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
haha
haha - 4 yıl Önce

haberi kes haber bulamadınızmı

bolunun fatihi
bolunun fatihi - 4 yıl Önce

yaptığınız haberin haber değeri yok bir de insanların fotoğraflarını izinsiz yayınlamışsınız bundan olsa olsa mahalle dedikodusu olur

SIRADAKİ HABER

banner128