Eksi 5 çılgınlığı

Bolu Dağı’nda iki günden bu yana devam eden kar yağışı sonrasında karayolundan geçen 2 genç eksi 5 derecede yarı çıplak halde fotoğraf çektirerek, “Hava çok sıcak gelsenize” iletisi yazarak Instagram sayfasında paylaştılar.

Eksi 5 çılgınlığı

Haber: Kasım ŞAHİN

İstanbul’da yaşayan ve Ankara’ya yolculuk yapan Ozan Yekda Koç ve arkadaşı Bolu Dağı’nın D-100 karayolu Seymenler mevkiinde otomobillerinden inerek yoğun kar yağışı ve eksi 5 derece soğukta yarı çıplak halde fotoğraf çektirdiler. Yoğun kar yağışı altında sürücülerin şaşkın bakışları altında fotoğraf çektiren Ozan Yekda Koç fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Instagram’daki kişisel sayfasında, “Hava çok sıcak gelsenize” iletisiyle paylaştı. Takipçileri tarafından hem şaşkınlık yaratan hem de büyük ilgi gören fotoğraf kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

KAR ÖZLEMİMİZİ BÖYLE GİDERDİK

Ozan Yekda Koç, “İstanbul’da yaşıyoruz. Ankara’ya yolculuk yapıyorduk. Değişiklik olsun diye Bolu Dağı Tüneli yolunu kullanmadık. D-100 karayolundan giderken İstanbul’da çok kar görmediğimiz için aracımızdan inerek böyle bir fotoğraf çekmek istedik. Bizde kar özlemimizi böyle giderdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128