“ELİNDEN OYUNCAĞI ALINAN ÇOCUK GİBİ HEYECANLANIYORLAR”

CHP Bolu Merkez İlçe Yönetimi’nin yeniden görevden alınacağı yönündeki dedikodulara son noktayı CHP İl Başkanı Kazım Karsu koydu. Karsu, "Böyle bir şey söz konusu değil. Zaten görevde değiller. Elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi heyecanlanıyorlar" dedi.

“ELİNDEN OYUNCAĞI ALINAN ÇOCUK GİBİ HEYECANLANIYORLAR”
1 Kasım seçimlerinden sonra suların durulmadığı CHP'de yeni bir dedikodu kamuoyuna yayıldı. İddialara göre, Bolu 1.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin kararıyla yeniden görevine dönen CHP Bolu Merkez İlçe Yönetimi, yeniden görevden alınacaktı. Bu dedikodu kulaktan kulağa yayılınca CHP İl Başkanı Kazım Karsu’da konu hakkında, Herhangi bir görevden almanın söz konusu olmadığını belirterek, "Zaten görevden alınmış durumdalar. Şuan göreve döndükleri şeklindeki tasarrufları yasal değil. Hukuk Hakimliği'ne müracaat ettiler. Aslında onların muhatabı Genel Merkez'dir. Hakime hanım konuyu yanlış anlamış ve yanlış karar vermiş. Tekrar görevden alma diye bir şey yok. Zaten görevde değiller" diye konuştu.

 

"KENDİ KENDİLERİNİ İKNA EDERLER"

Merkez İlçe Yönetimini elinden oyuncağı alınmış çocuğa benzeten ve Milletvekili Tanju Özcan'ın da bu yönetimi destekler tavrının yanlış olduğunu belirten Kazım Karsu, "Yönetmeliği incelerseniz görürsünüz. Ben size şuanda hepsini sayamam. Bunlar elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi heyecanlanıyorlar. İşlerine geldiği gibi davranıyorlar. İnatla göreve devam etme diye birşey olmaz. İnatlaşmak bizim işimiz değil. Onlar kendi kendilerini ikna ederler diye düşünüyorum. İtiraz mercii bellidir. Tanju Bey de zaten onları destekler bir görünümdedir. Yanlış yapıyorlar. Keskin sirke küpüne zarar" ifadelerini kullandı. KAYNAK: ÖZGÜR BOLU

 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER