Emekli oldular…

Bolu İl Emniyet müdürlüğü bünyesinde görev yapan emniyet müdür yardımcısı, şube müdürü ve ilçe emniyet müdürü olmak üzere 7 personel emekli oldular.

Emekli oldular…
Haber: Kasım ŞAHİN

İç Güvenlik Paketi’nin yürürlüğe girmesinden sonra emekliye sevk edilen emniyet müdürlerinin dosyalarını ele alan kurul sona erdi. Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında Pazartesi günü başlayan Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısı 5 gün sürdü. Bin 142 kişi birinci sınıf olmak üzere toplam bin 776 emniyet müdürü ve 10 emniyet amiri emekliye sevk edildi.

 Emniyet Genel Müdürlüğü kararlarına göre Bolu’da da 2’si emniyet müdür yardımcısı, 3’ü şube müdürü, biri ilçe emniyet müdürü ve biri de müdür olmak üzere 7 emniyet müdürü emekli edildi.

İlimizde emekli edilen müdürler şu şekilde: Emniyet Müdür Yardımcıları,  Ekrem Güneyisi ve Ertuğrul Bozdağ, 3. Sınıf Emniyet Müdürü olan Şube Müdürleri,  Sadık Uzun, Hakan Kılınç ve Lokman Sakallı ile Gerede İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok ve 4. Sınıf Şube Müdürü Yakup Çelik. Bolu Olay Gazetesi olarak bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür emekli olan personele teşekkür eder, emeklilik hayatlarında başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128