Emine Davarcıoğlu’na anlamlı hediye

Sakarya Ortaokulu Özel Eğitim sınıfında eğitim gören hafif zihinsel engelli 10 öğrenci öğretmenleri ile birlikte Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu’nu ziyaret etti. Çocuklar ziyarette Emine Davarcıoğlu’na kendi yaptıkları el emeği bir hediye takdim etti.

 Emine Davarcıoğlu’na anlamlı hediye

Bolu Belediye Başkanı Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Sakarya Ortaokulu Özel Eğitim sınıfında eğitim gören hafif zihinsel engelli 10 öğrenci ve öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğrenciler ziyarette, Davarcıoğlu’na kendi el emekleri ile yaptıkları bir sabunluk hediye etti. Hediyeden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu; “Çocuklarımızdan aldığım bu hediye hayatımda aldığım en anlamlı ve güzel hediyelerden bir tanesi. Kendilerini bu becerilerinden dolayı kutluyor ve bana böyle güzel ve anlamlı bir hediye verdikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çocukların eğitimini sağlayan okul öğretmenleri ise, Bolu Belediyesi ve Sakarya Ortaokulu Müdürü’ne kendilerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür etti. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128