EMITT FUARI TURİZMCİLERİ BEKLİYOR

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, bu yıl 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı hakkında bilgiler vererek Bolulu işletmeleri fuarda yer almaya davet etti.

 EMITT FUARI TURİZMCİLERİ BEKLİYOR

Geçtiğimiz yıl 70 ülkeden 4 bin katılımcının yer aldığı, 136 bin kişinin ziyaret ettiği EMITT Fuarının bu yıl 19’uncusunun İstanbul TÜYAP’ta 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyleyen TSO Başkanı Türker Ateş, 8 A salonunda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı illeri için bir alan tahsis edildiği ve Bolu’nun da söz konusu alanda temsil edileceği bilgisini verdi. Standda Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın da bir masasının bulunacağını bildiren TSO Başkanı Ateş, ayrıca İlimiz turizm işletmelerinin ücretsiz olarak kendilerini tanıtıcı materyal, görsel ve dokümanlarını sergileyebilecekleri bir masanın daha bulunacağını hatırlatarak bu olanaktan yararlanmak isteyen turizm tesislerinin kendileriyle temasa geçebileceklerini dile getirdi.

Başkan Ateş ayrıca, Batı Karadeniz Otelciler Derneği tarafından 3. salonda kiralanan 35 metrekarelik bir alanda İlimizdeki konaklama tesislerinin turizm profesyonelleri ve ziyaretçilerine tanıtılacağını sözlerine ekledi. Bolu’nun ekonomik vizyonu, geleceği içinde turizm sektörünün son derece önemli bir yere sahip olduğunu belirten TSO Başkanı Türker Ateş, gerek ziyaretçi kitlesinin büyüklüğü, gerekse uluslararası niteliği nedeniyle EMITT Fuarı’nın İlimizin tanıtımında etkin biçimde kullanılabilmesi için, fuara kurumlar ve turizm işletmeleri olarak katılımın önemine dikkat çekti. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2015, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER