Emniyet Müdürü Kızılkaya geçit vermiyor…

Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya İzzet Baysal Caddesinin araç ve motosiklet trafiğine kapatılmasına rağmen ısrarla bu alanları kullanmaya çalışan sürücülere geçit vermiyor. Geçtiğimiz hafta bir motosiklet sürücüsüne gerekli cezai işlemleri yaptıran Kızılkıya önceki günde halkın yoğun olduğu bir sırada Kent Meydanında yayaların içersinde araç kullanan sürücüye gerekli işlemi yaptırdı.

 Emniyet Müdürü Kızılkaya geçit vermiyor…

Haber: Kasım ŞAHİN

Her türlü uyarılara, her türlü yapılan haberlere rağmen hala daha araç trafiğine kapatılan alan olan İzzet Baysal Caddesi yinede bazı sürücüler tarafından kurallar ihlal edilmeye devam ediyor. Dün yaşanan olay ise Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya’yı çileden çıkartan cinsten oldu.

Bir sürücü Atatürk Bulvarı kesiminden yani hastane caddesine iren kesimden mavi şeritli bisiklet alanından bir sürücü aracıyla birlikte İzzet Baysal Şükran Günleri nedeniyle yayaların yoğun olduğu bir saatte alana giriş yaparak hiçbir şey olmamış gibi ve kurallardan haberi yokmuş gibi davranmasını Müdür Kızılkaya önledi.

Araç trafiğine kapalı alanda aracıyla giden sürücü Emniyet Müdürü Kızılkaya tarafından durdurularak, kural hatası yaptığı ve alana araç girmesinin yasak olduğunu söylemesine rağmen sürücünün pişkin davranışları herkesi çileden çıkarttı. Araç, Bolulu vatandaşların şaşkın bakışları arasında alandan çıkartıldı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2015, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 5 yıl Önce

boluda trafik laçka sürücüler sonradan görme ve saygısız

SIRADAKİ HABER

banner128