banner120

Emniyet sahte para Avına çıktı

Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hayvan pazarında broşür dağıtarak, satıcıları ''sahte para ve dolandırıcılıklara'' karşı uyardı. Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize...

Emniyet sahte para Avına çıktı

Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hayvan pazarında broşür dağıtarak, satıcıları ''sahte para ve dolandırıcılıklara'' karşı uyardı. 

Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kuruçay mevkiinde bulunan hayvan pazarında kurbanlık satıcılarıyla bir araya geldi. Ekipler, pazarda kurbanlık satıcılarını sahte parayı gerçeğinden ayırt etme konusunda bilgilendirdi. Kurbanlık satıcıları sahte parayla dolandırıldıklarını anlamaları halinde vakit kaybetmeden polisi aramaları konusunda uyarıldı. Kurbanlık satıcısı Nizamettin Kılıçarslan, polislerin yaptığı çalışmanın önemine dikkati çekerek, ''Kurbanlık alışverişlerinde yüklü miktarlarda para alışverişleri yapılmakta. Paraların tamamını kontrol etmemiz çok zor ama bu uyarılardan sonra özellikle 100 ve 200 liraları alırken daha dikkatli olacağız'' dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124