En güçlüsü Bolu Belediyesi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle SGK İl Müdürü Erhan Çavuş ve idari personel ile bir araya geldi. Çavuş, SGK toplantılarında Bolu Belediyesi’nden övgüyle bahsedildiğini belirterek, “Bu ölçekteki belediyeler arasında en güçlüsü Bolu Belediyesi” dedi.

En güçlüsü Bolu Belediyesi

HABER: Aysun BEYKOZ

Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş ve beraberindeki heyet, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Salı günü öğleden sonra gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Erhan Çavuş,  Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle ziyaretlerini sürdürdüklerini belirterek, “Bir hafta boyunca sigortalı istihdamının teşvik edecek, sosyal güvenlik bilincini arttırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştireceğiz” dedi. 

Çavuş: istihdam ile büyük mücadele veriyoruz

Belirli aralıklarda gerçekleşen rutin SGK müdürleri toplantılarında sık sık Bolu Belediyesi’nin adının geçtiğini belirten Çavuş, “Her toplantımızda sizlerden bahsediyoruz borçsuz bir belediye olduğunuz için. Bu ölçekteki belediyeler arasında en güçlüsü Bolu Belediyesi” diye konuştu. Çavuş,  son olarak “Kurum olarak kayıt dışı istihdam ile büyük mücadele veriyoruz. Bolu’da şuan bu rakam yüzde 30’larda, bunu daha da aşağı çekmek için çalışıyoruz. Sizlerde açılışını yaptığınız işyerlerinde bizlere destek olursanız seviniriz” sözleriyle Başkan Yılmaz’dan destek istedi.

Başkan Yılmaz: “Önemli olan hoş bir seda bırakabilmek”

Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının haftasını kutlayıp, başarılar dileyen Başkan Alaaddin Yılmaz ise “Makamlar gelip geçici, önemli olan Gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bizler bunun için çalışıyoruz” dedi ve heyete her türlü desteğe hazır olduklarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128