En güzel 14 Şubat hediyesi##hb_sdk.gif

Bolu'da yaşayan Leyla Yörür, ''14 Şubat Sevgililer Günü''nde kız çocuğu dünyaya getirerek, eşine en güzel hediyeyi verdi.       Bolu'daki özel hastanede ameliyata alınan 31 yaşındaki...

En güzel 14 Şubat hediyesi##hb_sdk.gif

Bolu'da yaşayan Leyla Yörür, ''14 Şubat Sevgililer Günü''nde kız çocuğu dünyaya getirerek, eşine en güzel hediyeyi verdi. 
     Bolu'daki özel hastanede ameliyata alınan 31 yaşındaki Yörür, sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Yörür, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sevgililer Günü'nün kendisi için farklı bir anlama kavuştuğunu söyledi. Eşiyle 14 Şubat'ta sözlendiğini, ikinci çocuğunun da 14 Şubat'ta dünyaya geldiğini ifade eden Yörür, ''Çok mutluyum. 14 Şubat artık bizim için çok daha anlamlı bir gün haline geldi. Sevgimiz pekişti, anlam kazandı'' ifadelerini kullandı. Bebeklerinin adını Funda Eda koyduklarını belirten baba Murat Yörür ise çok mutlu olduklarını anlatarak, ''Annenin de bebeğin de sağlık durumlarının iyi olması bizi daha çok mutlu etti. Doğumun böyle güzel bir güne denk gelmesi bizi ayrıca mutlu etti. Allah isteyen herkese evlat sevgisini versin'' diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124