En güzel selfie’yi Ercoşkun çeker…

Ak Parti Bolu İl teşkilatı tarafından Pazar günü İl Kültür Müdürlüğünde 25’inci dönem milletvekilliği aday tanıtımı programı gerçekleştirildi. Bolu Olay Gazetesi olarak törenleri pür dikkat izledik ve ortaya çıkan ilginç görüntüleri de siz değerli okurlarımızla da paylaşmak istedik. Programda en çok ilgiiyi Ak Parti Bolu Milletvekili ve 25. Dönem milletvekili adayı Ali Ercoşkun gördü. Tek tek konukları ağırlayan Ercoşkun, modern çağa uyarak yanından hiç eksik etmediği cep telefonuyla yanında oturan Ak Parti Milletvekili Fehmi Küpçü ve üçüncü sıra adayı olan Mehmet Emin Güz’le birlikte selfie çekerek, o anı ölümsüzleştirerek, adeta en güzel selfie’yi ben çekerim demek istedi.

 En güzel selfie’yi Ercoşkun çeker…

Haber ve Fotoğraflar: KASIM ŞAHİN

Bu güne kadar hep kameraların ve foto muhabirlerinin karşısında bulunan Ercoşkun, bu sefer kendi resmini kendi çekme yoluna gitti. Sık sk basın mensupları tarafından fotoğrafları çekilen ve yoğun flash patlamaların karşısında gözleri kamaşan Ercoşkun, dava arkadaşları olan Tüpçü ve Güz’le yan yana gelerek cebinden çıkarttığı cep telefonuyla selfie yaparak o anı görüntülemesi Bolu Olay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin’in objektifine böyle yansımış oldu. Bende bu anı kendileri adına ölümsüzleştirmiş olduk.

KARADAYI PROGRAMIN İLGİ ODAĞI OLDU

Bir dönem CHP üyesi olan ve daha sonra koyu bir Recep Tayyip Erdoğan hayranı olan pazarcı esnafı Adalet Karadayı programın en çok ilgi çekeni oldu. 25. Dönem milletvekili olabilmek Ak Parti Bolu’dan milletvekili adayı olan ancak ilk üç sırada kendine yer bulamayan Karadayı, partisine ve milletvekili adaylarına destek vermek için Pazar günü İl Kültür Müdürlüğü’nde adeta korukları karşılama görevini üstlendi. Hiçbir aday ve partili giriş kapısında hoş geldin görevini üstlenmezken Karadayı, gönül verdiği partisi adına bu işi büyük bir zevkle yaparak, gelen konukları, “Hoş geldin bacım, hoş geldin kızım, hoş geldin başkanım, hoş geldin hacı abi, hoş geldin kardeşim” gibi cümlelerle tüm şirinliğini gösterdi.

TAYYİP ERDOĞAN TİŞÖRTÜ

Adalet Karadayı, Pazar günü resmen gündeme oturan kişi olma unvanını aldı. İl Kültür Müdürlüğü’nün giriş kapısında konukları ağırlayan Karadayı giydiği tişörtle de büyük ilgi gördü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini gittiği her yerde gösteren Karadayı, Pazar günü de bunu başarıyla gerçekleştirdi. Karadayı, üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın portresi bulunan tişörtün üzerine, “Recep Tayyip üstat, dünya lideri” yazarak  bütün dikkatleri üzerine çekti.

ADAYLARIN ÖNÜNDE 3-0 NARASI

Karadayı, gerçekten Pazar günü gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına damgasını vuran kişi oldu. Karadayı, milletvekili adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz’ün yanlarına kadar giderek, parmaklarıyla 3-0 işareti yaparak, partililere de Bolu’dan 3-0 zaferiyle çıkacaklarını haykırdı. Karadayı’nın bu heyecanlı çıkışı milletvekili adaylarını da bir hayli güldürdü.   HABER MERKEZİGüncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamza Bilen
Hamza Bilen - 6 yıl Önce

selfie değil özçekim... türkçemizi düzgün kullanmanız dileğiyle... takipteyiz..

adem dereli
adem dereli - 6 yıl Önce

bolu halkını da en güzel o kandırır hayal pazarlar üfürük vaatlerde bulunur mesela yeni bolu adliye sarayı hep tarih verdi ama boş çıktı.

Bolu
Bolu - 5 yıl Önce

yol boyu geliyorlar,dere boyu gidiyorlar,köfteler organik dana eti,çınarların dibin'de kahveler köpüklü,dere gürül gürül akıyor,arabanın camın'dan baktıla yeni farkettiler çayın sağı'da solun'da kanelet olmadığını,bu sefer yaptırırlar inşallah.2015

SIRADAKİ HABER

banner128