En Mutlu Günde Gelen Ölüm

Yeniçağa Şahnalar köyü Muhtarı Ahmet Şeref Egeci en mutlu günlerinden birini yaşarken şeker hastalığına bağlı olarak rahatsızlandı ve geçirdiği kalp krizi sonrası tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 En Mutlu Günde Gelen Ölüm

Yeniçağa Şahnalar köyüne geçtiğimiz seçim döneminde muhtar olan ve bir dönem muhtarlık yapıp, köyünün bütün eksiklerini bir dönemde bitirip muhtarlığı bırakacağını dile getiren Ahmet Şeref Egeci en mutlu gününde, oğlunun düğün töreninde şeker hastalığına bağlı olarak geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Egeci vefat etti.

Sanki ölümü hissetmişti

Şahnalar Köyü muhtarı Ahmet Şeref Egeci 1 Eylül tarihinde sosyal medyada kalp krizi geçiren kişinin yapması gerekenlerine dair bir bağlantı paylaşımında bulunarak sanki ölümü hissetmişti. Bu paylaşımından sadece 5 gün sonra oğlunun düğün töreni esnasında geçirdiği kalp krizinden sonra tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Egeci, hayata gözlerini yumdu. Cenazesi Pazar günü öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Şahnalar köyü mezarlığına defnedildi. Bolu Olay Gazetesi olarak Egeci’ye Allahtan rahmet, geride kalan acılı ailesine de sabırlar diliyoruz.  

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2014, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
imran yldz
imran yldz - 6 yıl Önce

allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER

banner128