banner120

Encümenin hatasını Beykoz ortaya çıkardı##hb_manset.gif

Bolu Belediye meclisinin Ekim ayı ikinci oturumunda belediye encümen üyelerinin Ağustos ayında aldıkları bir kararın altına atmış oldukları imzalar herkesi güldürdü.   Bolu belediye meclisinin Ekim ayı ikinci...

Encümenin hatasını Beykoz ortaya çıkardı##hb_manset.gif

Bolu Belediye meclisinin Ekim ayı ikinci oturumunda belediye encümen üyelerinin Ağustos ayında aldıkları bir kararın altına atmış oldukları imzalar herkesi güldürdü.

 

Bolu belediye meclisinin Ekim ayı ikinci oturumunda CHP’li belediye meclis üyesi Erhan Beykoz’la Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz arasında ilginç diyaloglar yaşandı.Oturumun dilek ve Temenniler bölümünde konuşan Beykoz, Bolu belediye encümeninin Ağustos ayında zabıtanın tespitleri uyarınca Bolu’da iş yapan bir firmanın Beşkavaklar, Sağlık Mahallesi ve Yukarısoku mahallesinde bulunan geri dönüşüm çöplerini almadığını tespit ederek tutanak tutulmasına karar verdiğini vurguladı. Beykoz; “Konu encümence görüşülerek 1608 sayılı kanun’un 1.maddesi gereğince para cezası verilmesine karar verilmiştir. Yalnız Encümen üyeleri olan Burak Balaban, Abdullah Yücesan ve Muzaffer Zengin 10 Ağustos tarihinde aldıkları karara 23.12.2011 ve 23.12.2012 tarihlerinin atılmasında bir sakınca görmemişlerdir. Konuyu bilgilerinize sunarım” şeklinde konuştu. Beykoz’u gülerek dinleyen Başkan Yılmaz ise encümen üyelerinin ileri görüşlü olduklarını söyleyerek; “Şimdiden ileriyi görmüşler demekki, onları ileriyi gördükleri için teşekkür ederim” dedi. Eski nikah salonunun yerine yapılan Necip Fazıl kültür merkeziyle Bolu’ya modern bir salonun kazandırıldığını söyleyen Beykoz; “Burada dün Cahit Çıngı’nın adaylık açıklaması vardı. Cahit Bey muhteşem bir adaylık açıklaması yaptı.Tek kötü olan ise ses düzeniydi.3 milyon lira harcanarak yapılan böylesine güzel bir salonun ses tesisatının bu kadar kötü olması kabul edilemez.Bu konuda bolu belediyesinin yetkili birimlerinin yükümlülüklerinin gereğini yerine getirmelerini istiyorum” dedi.Beykoz’dan sonra konuşan başkan yılmaz ise “Belki de Cahit beyi sabote etmek için ses düzenini bozmuş olabiliriz” biçiminde espri yaptı.Beykoz’un “sanmıyorum” demesi üzerine konuşan başkan Yılmaz konu ile ilgili olarak daha önce talimat verdiğini,gerekli ses ayarlamalarının önümüzdeki günlerde yapılacağını söyledi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124