Engelli Öğrenciler Highway’de Eğlendi

Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde okuyan engelli öğrenciler Highway Outlet AVM’de unutulmaz bir gün geçirdiler. Engelli öğrenciler oyuncaklara bindiler, yemek yediler ve alışveriş yaptılar. Highway...

Engelli Öğrenciler Highway’de Eğlendi

Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde okuyan engelli öğrenciler Highway Outlet AVM’de unutulmaz bir gün geçirdiler. Engelli öğrenciler oyuncaklara bindiler, yemek yediler ve alışveriş yaptılar.

Highway Outlet AVM sosyal sorumluluk kapsamında engelli öğrencileri ağırladı. Sarıcalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde okuyan 34 engelli öğrenci hayatlarında ilkleri yaşadılar. Okul Müdürü Rıdvan Yücel ve öğretmenleri eşliğinde Highway’e gelen engelli öğrenciler ilk olarak Playland Eğlence Merkezi’ne gittiler. Burada tren, çarpışan oto, mini kayık ve daha birçok oyuncağa binen öğrenciler eğlenceli saatler geçirdiler. Engelli öğrenciler daha sonra ise Mengen Mutfağı’nda öğle yemeği yedikten sonra Makro Market’ten ücretsiz alışveriş yaptılar. Yapılan etkinlik hakkında bilgiler veren Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur,  çok farklı ziyaretçileri ağırladıklarını söyledi. Sosyal sorumluluk adına birçok etkinlik düzenlediklerini de sözlerine ekleyen Umur, “Daha önce Gazilerimize, Şehit ailelerimize, kimsesiz çocuklarımıza çeşitli etkinlikler düzenlemiştik. Bugün de engelli çocuklarımızın güzel bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Bir anlamda onların böyle eğlendiğini görünce bizler de mutlu oluyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128