Erbakan Haftası

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak26 Şubat – 4 mart tarihleri arasının Erbakan Haftası olarak belirlendiğini açıkladı.

Erbakan Haftası

Konu hakkında Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı şu açıklamada bulundu; Bilindiği gibi 26 Şubat – 4 Mart tarihleri arasını Saadet Partisi olarak Erbakan Haftası kabul ettik. Türkiye çapında O’nu anma ve anlama programları çerçevesinde birçok etkinlikler düzenledik. Bunu, O’nun miras bıraktığı Milli Görüş yolunda devam edenler olarak bir vefa borcu olarak kabul ettik. Buna İnşallah kıyamete kadar da devam edeceğiz. Zira biz Saadet Partililer, Türkiye ve Dünya mazlumlarının kurtuluşunun O’nun başlattığı bu yol ile mümkün olduğuna inanıyoruz.

28 Şubat Postmodern darbenin de yıldönümüne tesadüf etmesiyle, özellikle Ulusal medyada maalesef Erbakan istismarının yapıldığına üzülerek şahit olduk. Daha dün ‘Hoca dik durmadı’ diyenleri ‘Savunan Adam’ methiyesi ile andıklarını gördük. Dün ‘Tekerlekli sandalyede hala koltuk sevdasında’ diyenlerin, bugün mezarını ziyaret ederek bunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşma yarışı içine girdiklerine şahit olduk. Büyük mücadelesinde O’nu terk edip yalnız bırakanların O’na methiyeler düzdüklerine şahit olduk. Güya bu yaptıkları ile O’na olan sevgi ve muhabbetlerini izhar ettiklerini ima ediyorlar.

Şu hiçbir zaman unutulmasın ki; Erbakan’ı sevmek demek, İslam Birliğini kurma sevdasında canla başla mücadele etmek demektir. Erbakan’ı sevmek demek; Ağır Sanayi ile işsizliği ortadan kaldırmak, Denk Bütçe ile dar gelirlinin yüzünü güldürmek demektir. Onun eserlerini satanları, milleti aç bırakanları terk etmek demektir. Erbakan’ı sevmek demek, İslam Alemini ve Ülkemizi parçalama hevesinde olan İşbirlikçileri desteklemekten vazgeçmek demektir.

Erbakan’ı sevmek demek, ‘Bana ne Amerika’dan’ deyip Ülke çıkarlarını müdafaa etmeyenlerle birlikte olmamak demektir. Hasılı Erbakan’ı sevmek demek, Genel Başkan olarak gözlerini yumduğu ve Milli Görüş’ün tek temsilcisi olarak kabul ettiği Saadet Partisi saflarında yer almak demektir. Vefatının 5. Yıldönümünde tekrar O’nu Rahmet ve Minnetle anıyor, O’nun bıraktığı bu kutlu mücadelede yılmadan, yıkılmadan Allah’ın izniyle devam edeceğimizi kamuoyuna bir kez daha beyan ediyoruz. İnanıyoruz ki Zafer İnananlarındır ve Zafer Yakındır. Herkese Saadetler Dileriz. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124