ERBAKAN için hatim duası

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın unutmadı. Parti yetkilileri tarafından Erbakan’ın vefatı nedeni ile yayınladığı mesajda şunları söylediler; “Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’ın 4. Ölüm Yıldönümünde O’nu, Rahmet ve Minnetle anıyoruz” denildi.

 ERBAKAN için hatim duası

Açılmanın devamında ise;  Bilindiği gibi Merhum Erbakan, Türkiye’de adil bir düzenin kurulması için bir ömür mücadele etmiş, Aziz Milletimizin tarih boyu sahip olduğu Milli ve Manevi değerleri tekrar kazanması için en büyük mücadeleyi vermiş bir şahsiyet. Dava prensibi olarak önce Ahlak ve Maneviyat ilkesini en başa koymuş, Aziz milletimize bu üstün değerleri kazandırmanın mücadelesini vermiştir. Batıdan gelen manevi ve ahlaki yozlaşma ile amansız mücadele etmiştir.

Diğer taraftan iktidar ortağı olduğu dönemlerde, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde milletimize çok büyük menfaati bulunan Ağır Sanayi Hamlesi, Havuz Sistemi, Denk Bütçe gibi çok büyük başarılara imza atmıştır. Verdiği zamlar ve taban fiyatlarla adeta yoksulluğu ortadan kaldırmış bir lider. Ayrıca Kıbrıs Zaferi de O’nun ilkeli duruşu sayesinde kazanılmıştır.

 

Aziz Milletimize tarihin en büyük hizmetlerini sunan Milli Görüş Liderimizi tekrar Rahmetle anıyor, İl Teşkilatımız tarafından 26 Şubat Perşembe günü Merkez Yıldırım Beyazıt Camii’nde, öğle namazından önce, teşkilatlarımız tarafından okunan hatimlerin duasını yapacağız. Ayrıca O’nun ruhuna ithafen ikramda bulunacağız. Tüm Bolu halkını davet ediyoruz.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128