Ercoşkun, AK Parti Ailesi'ne seslendi: “Nimette ve külfette hep beraberiz“

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AK Partili Belediye Meclisi Üyeleri, Başkent Ankara’ya çıkartma gerçekleştirerek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun’u ziyaret etti. Meclis çalışma odasında Ercoşkun’la buluşan siyasiler, Ercoşkun’a yeni yasama dönemi için başarı dileklerini aktardı.

Ercoşkun, AK Parti Ailesi'ne seslendi: “Nimette ve külfette hep beraberiz“

YILMAZ: SİZLERDEN ALDIĞIMIZ DESTEKLE BOLU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Yılmaz, “1 Kasım seçimleri sonuçları Bolu’yu ve bizleri onurlandıran neticeler ortaya koydu. Bolu’muzun 3 milletvekili ve iki bakan yardımcısı şu an Başkent’te. Bu Bolu için bir avantaj. Bolu’nun bu dönemde ciddi bir yapılanma sürecine gireceğini öngörüyoruz. Hizmetlerimizi taçlandırmak için bu dönem bir fırsat. Siz milletvekillerimizin desteklerinin artarak sürmesi bizlerin temennisidir. Çünkü sizlerden aldığımız destekle Bolu’nun dünya kenti olması hedefiyle çalışıyoruz” dedi.

ERCOŞKUN’DAN BİRLİKTELİK VURGUSU

Yılmaz’ın açıklamaları sonrası Ercoşkun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ercoşkun, konuşmasında, “Geçtiğimiz yasama döneminin sonunda yaptığım açıklamada da belirtmiştim. Bolu milletvekili olmak bizlere nasip oldu. Elimizden geleni yapmak ve insanımıza hizmet etmek için elimizden geleni yaptık. Bundan sonraki süreçte de Bolu’nun ihtiyaç duyduğu kazanımları elde etmesi için çalışacağız. Bolu’nun son dönemde elde ettiği kazanımlarda birlikte hareket etmenin faydalarını hep birlikte gördük. Biz bir aileyiz. Ve nimette nasıl berabersek, külfette de aynı beraberliği sergilemekteyiz. Ortaya konan bu birliktelik gelecek noktasında şahsımı memnun ediyor” diye konuştu.

Ercoşkun, samimi diyalogların ardından ziyaretçilere bir kez daha teşekkür ederek sözlerini noktaladı. Ercoşkun konuklarıyla birlikte Meclis’teki odasında objektiflere poz vererek, ziyareti ölümsüzleştirdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128