Ercoşkun, Avrupalıları En iyi şekilde ağırlayacak

Avrupa ve Akdenize kıyısı olan Ülkelerin Milletvekilleri Abant'ta bir araya gelmeye hazırlanıyor.   Türkiye Büyük Millet Meclisi adına, AİBPA da Ekonomik ve Mali konular, Sosyal işler ve Eğitim Komitesi başkanı olan...

Ercoşkun, Avrupalıları En iyi şekilde ağırlayacak

Avrupa ve Akdenize kıyısı olan Ülkelerin Milletvekilleri Abant'ta bir araya gelmeye hazırlanıyor.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi adına, AİBPA da Ekonomik ve Mali konular, Sosyal işler ve Eğitim Komitesi başkanı olan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun Başkanlığı’nda Abant'ta 5-6 Kasım 2012 tarihinde düzenlenecek olan ''Akdeniz için birlik Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Ekonomik ve Mali konular, Sosyal işler ve Eğitim Komitesi'' toplantısına Akdeniz e kıyısı olan ülkelerden çok sayıda milletvekili katılacak. Büyük Abant Otelinde düzenlenecek olan toplantının oturum başkanlığını Milletvekili Ali Ercoşkun yapacak. Toplantıda, Avrupa Yeniden Yapılanma ve Kalkınma Bankası Başkan Yardımcısı Hans Lankes, Bloomberg HT genel Yayın Yönetmeni İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim üyesi Kerem Alkin , Akdeniz İçin Birlik Genel Sekreter Yardımcısı Lino Carderelli ve Ekonomi Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Emre Orhan Öztelli konuşma yapacak.Toplantının 5 Kasım pazartesi günü saat 10.00 da başlayacak ilk oturumunda Akdeniz'de İş ve Yatırım Olanaklarının geliştirilmesi konusu görüşülecek. Öğleden sonraki oturumda ise AİBPA Ülkeleri arasında İş Mobilitesinin Geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunulacak.

Toplantı sonunda Komite Başkanı ve AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun tarafından katılımcıların onuruna akşam yemeği verilecek. Etkinliğin son gününde ise katılımcılar tarafından Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü tabiat parkları ziyaret edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128