Ercoşkun dokunulmazlıkların kaldırılmasını istedi

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun gazetemizin başlattığı “Milletvekillerinize Dokunun” kampanyasına destek verdi. Ercoşkun; “Milletin tamamının görüşlerini ve fikirlerini en iyi şekilde aktarabilmek adına...

Ercoşkun dokunulmazlıkların kaldırılmasını istedi

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun gazetemizin başlattığı “Milletvekillerinize Dokunun” kampanyasına destek verdi. Ercoşkun; “Milletin tamamının görüşlerini ve fikirlerini en iyi şekilde aktarabilmek adına kürsü dokunulmazlığı olması noktasında taraftarım. Onun dışında dokunulmazlık zırhına hiçbir milletvekili arkadaşımın ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.” Dedi.

Bolu Olay gazetesi olarak başlattığımız“Milletvekillerinize Dokunun” kampanyası tüm hızıyla sürüyor. www.boluolay.com.üzerinden oy kullanan okuyucularımızın % 90’nı milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması yönünde görüş belirttiler.15 Eylül’e kadar sürecek olan kampanya süresince okuyucularımız “Milletvekillerinin dokunulmazlıkları sizce kaldırılsın mı? Yoksa kaldırılmasın mı? Başlıklı anketimize katılarak görüşlerini olumlu ya da olumsuz olarak oy vererek dile getirebilecekler. Kampanya sonrasında anket sonuçları hem Bolu kamuoyu ile paylaşılacak hem de Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunan partilerin temsilcilerine bizzat Ankara’ya gidilerek yerinde iletilecek...

Bolu Olay gazetesinin kampanyasını destekliyorum

Gazetemizin başlattığı “Milletvekillerinize Dokunun” kampanyası hakkında görüş bildiren Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun milletvekili dokunulmazlıklarının kürsü dokunulmazlığı haricinde kalkması gerektiğini söyledi. Ercoşkun” Bolu Olay gazetesinin kampanyasına tüm yüreğimle destek veriyorum. Bizler Seçimlerden sonra milletin vekil kıldığı sadece bize oy verenleri değil bütün seçim bölgelerindeki insanları temsilen Türkiye büyük millet meclis çatısı altında konuşan insanlarız. Milletin tamamının görüşlerini ve fikirlerini en iyi şekilde aktarabilmek adına kürsü dokunulmazlığı olması noktasında taraftarım. Kürsüden milletvekillerinin özgürce sonuna kadar her türlü fikrini aktarabilmesine taraftarım. Onun dışındaki adli ve tüm olaylarda dokunulmazlık zırhına ne benim ne de hiçbir milletvekili arkadaşımın ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.” Dedi.

Kürsü dokunulmazlığına taraftarım

Ak Parti Bolu milletvekili Ali Ercoşkun sözlerini şu şekilde noktaladı;”Bizler her ortamda halkla birlikte olan aynı ortamı soluyan, aynı yerde yemek yiyen aynı yerde çay içen insanlarız. Dolayısıyla ne benim ne de diğer milletvekili arkadaşlarımın böyle bir şeye ihtiyacı olduğunu kanaatinde değilim. Kürsü dokunulmazlığının fikirlerin en özgür bir şekilde ifade edilebilmesi açısından olmasının faydalı olacağını düşünüyorum. Bu benim şahsi görüşümdür. Sizin kampanyanızda da kürsü dokunulmazlığının olduğunu biliyorum. Benimde bu noktada olumsuz bir kanaatim yoktur.”diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128