Ercoşkun; “İzzet Baysal'ı rahmetle ve özlemle anıyoruz“

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, bu yıl 11-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek İzzet Baysal Şükran Günleri dolayısıyla bir açıklama yaptı. Ercoşkun; "Hayırseverlik önderi, şükranların en büyüğüne layık İzzet Babamızı anlamak ve gelecek nesillere anlatmak en önemli görevimizdir" dedi.

Ercoşkun; “İzzet Baysal'ı rahmetle ve özlemle anıyoruz“

Haber: Semih BAYKAL

Ercoşkun, tüm Bolulu hemşerilere seslendiği açıklamasında, anma organizasyonu etkinliklerine katılım çağrısında bulundu ve hayırseverlerin Önder'i İzzet Baysal'a bu vesileyle bir kez daha rahmet diledi.

"İZZET BAYSAL BOLU'NUN UFKUNU AÇTI"

Ercoşkun açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; "Doğduğu topraklara yaşamı boyunca yaptığı birikimleri bağışlayarak, eğitim ve sağlık alanında yüzlerce tesis kazandıran İzzet Babamız şükranların en büyüğüne layıktır. Bolumuz'un Babası ve hayırseverlik önderi İzzet Babamızın bizlere kazandırdığı eserlerin, açmış olduğu hayır yolunun ve bir şehrin ufkunu nasıl değiştirdiğinin farkındayız. İzzet Babamıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyor, bize düşen en büyük görevin İzzet Babamızı anlamak ve gelecek nesillere anlatmak olduğunu bu vesileyle bir kez daha ifade etmek istiyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128