Ercoşkun, Muharrem İnce’nin mitingi için bakın ne dedi!!!

Ak Parti Bolu Milletvekili ve 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde yine Bolu Ak Partiden birinci sıra milletvekili adayı olan Ali Ercoşkun, geçtiğim Cumartesi günü Bolu’ya gelen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce için öyle şeyler söyledi ki. Ercoşkun, yapılan mitingin miting olmadığını, seçim bürosu açılışı gibi bir mitin gerçekleştirdiğini belirtti.

Ercoşkun, Muharrem İnce’nin mitingi için bakın ne dedi!!!
ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

Ercoşkun, Muharrem İnce Tanju Özcan için bakın neler söyledi; “Tanju bey hani zaman zaman belki bu tür gergin ortamlar olmuş olabilir ama açıkçası belki seçim gününün yaklaşması vesilesiyle belki bilmiyorum hoş bir benzetme olacak mı ama en yakın arkadaşı milletvekili arkadaşı mecliste birlikte hareket ettiği hani onların deyimiyle tırnak içinde söylüyorum aslan yürekli muharrem incenin Bolu’da gerçekleştirdiği mitingin miting de denilemeyecek herhalde bir seçim irtibat bürosu açılışından belki daha az bir ilgi toplamasından belki ustaca bir siyasi manevrayla gündemi buraya çekmeye çalıştı diye de düşünmeden edemiyor insan, Tanju bey çünkü tecrübeli bir siyasetçidir bu tür şeyleri de atraksiyonları bilir herhalde böyle bir atraksiyon yapma niyetiyle bu söylemleri kullandı bu kelimeleri de özellikle seçti, anladığım kadarıyla tamam bizim tarafımızda tekrar söylüyorum biz varsa bir mesele sükunetle suhuletle bu meselelerin çözümünden taraf oluruz her zaman”

TANJU BEYİN AÇIKLAMALARINI ÇİRKİN BULDUM

Şimdi öncelikle şunu söylemek lazım bugüne kadar benim şahit olduğum Bolu seçimleri gerek Ak Parti çatısı altında gerekse bundan önceki değişik siyasi partilerin çatısı altında çünkü ben 1992 de Refah Partisi il yönetim kurulu üyesiydim. O günden bu yana  Bolu’nun bütün seçimlerinde aktif olarak görev aldım. Dolayısıyla gerek refah partisi zamanı gerek Fazilet Partisi zamanında gerekse Ak Parti döneminde Bolu’daki seçimlerde her zaman biz sükunetten, suhuletten demokrasinin vazgeçilmez öğelerinden birisi olan siyasi partiler arasında Bolu’ya yakışan Bolu insanına yakışan bir mücadeleden yana olduk. Ve bu şekilde de bütün tavır davranışlarımızda bu yönde kullandık. Şu anda da burada biz hep aynı yerdeyiz aynı çizgideyiz sükunetle, suhuletle varsa ufak tefek meseleler bize yakışan Bolu’ya yakışan Bolululara yakışan bir şekilde çözülmesi taraftarıyız. Bizim tavrımız hep bu noktada olacak. Tabi Tanju beyin açıklamalarını ben açıkçası biraz çirkin buldum yani kullandığı ifadeleri çirkin buldum. Muhakkak eleştirebilirsiniz yapılan yanlışlar varsa bunları ifade edebilirsiniz ama kullandığı kelimeler seçmiş olduğu kelimeler açıkçası biraz önce anlattığımız atmosfere uygun kelimeler değil , o manada da yakışıksız bulduğumu ifade etmek isterim. Tanju bey beni de aradı dün ona da söyledim. Ya dur bir dakika sakin ol biz sabah 8’de çıkıyoruz  gece 1’de eve geliyoruz yani hep bir yerlerde kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Muhakkak anlaşılacak bir tarafı vardır. Eğer bir sıkıntı varsa da bunu hep beraber çözeriz yani bunu çok da büyük bir büyütecek bir mesele olmaması gerekir dedim”

OY VEREN DE VERMEYENDEN DE OLSA BOLU’YU TEMSİL EDİYORUZ

Aynı şeyi onlar içinde geçerli yani aynı şey onlarda bizim kardeşlerimiz biz hiçbir partiyi ne CHP ne MHP ne BBP ne SP hiçbir partici mensuplarının Bolu’da yaşayan Bolu’da nefes alan bu aynı ortamı paylaştığımız hiçbir kardeşimizi bir karşı taraf işte karşı cephe olarak görmedik bugüne kadar. Çünkü evet siyasi partileri temsilen adayız seçim gerçekleşinceye kadar siyasi partiyi temsil ediyoruz. Ama seçim gerçekleştikten sonra bize oy veren vermeyen tüm Bolu’yu temsil ediyoruz. Milletvekili olarak dolayısıyla ben onların da milletvekiliyim onların da bu manada yaşadıkları bir sıkıntı varsa sükunetle suhuletle de bu sıkıntıyı çözme tarafındayım benim söyleyeceğim en önemli şey budur. 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMSİL AYAZ
İSMSİL AYAZ - 5 yıl Önce

ali̇ bey chp milletin verdiği paralarla helikopter.minibüslerele adam toplamadı balıkesirden ve diğer illerden otobüsler dolusu adam getirmedi bu sözleri biraz düşünerek konuşman gerekir diye düşünüyorum.

Adem
Adem - 5 yıl Önce

ercoskun efendi sizler devletin kasasindan bizim vergilerimizi harciyorsunuz muhalefetin oyle bir lùxù yok malesef

SIRADAKİ HABER

banner128