Ercoşkun Özmen’e başarılar diledi

Bolu İl Sağlık Genel Sekreteri Murat Özmen’i ziyaret eden AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun “Sağlıkta dönüşüm” adı altında yapılan çalışmaların Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış...

Ercoşkun Özmen’e başarılar diledi

Bolu İl Sağlık Genel Sekreteri Murat Özmen’i ziyaret eden AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun “Sağlıkta dönüşüm” adı altında yapılan çalışmaların Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış olan en önemli çalışmalardan biri olduğunu söyledi.

 

 

 

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun parti teşkilat üyeleri ile birlikte Bolu İl Sağlık Genel Sekreteri Murat Özmen, Hastane Yöneticisi Abdullah Danışman ve Başhekim İbrahim Özcan’ı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde ziyaret etti. “Sağlıkta dönüşüm” adı altında yapılan çalışmaların Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış olan en önemli çalışmalardan biri olduğunu söyleyen Ercoşkun; “Bu çalışmalar vatandaş memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik önemli çalışmalardır. Bu konuda Sayın Başbakan başta olmak üzere sayın bakanımız ve hükümetimizin payı büyüktür. Vatandaşlarımızın sağlıkta dönüşümden ne kadar memnun olduğunu gözlemleyebiliyorum.” Dedi. Ercoşkun, “Bu makam mevkiler kimse için kalıcı değil. Bir gün gelecek herkes makamları bu yarışta var olan diğer arkadaşlara devredecekler. Bir kez daha bu başarıda emeği geçen sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128