Ercoşkun; “Türk Kızılayı'na karşı sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getireceğiz“

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan'ın ilk günlerinde oldukça anlamlı bir girişimle, yardımlaşma ve paylaşmanın sembol kuruluşlarından Türk Kızılayı Bolu Şubesi'ni ziyaret etti. Dr. Abdullah Danışman başkanlığındaki yeni yönetim için, "İhtiyaç sahibi herkese ayrım gözetmeden yardım ulaştıracağınıza ve adaletli bir yönetim anlayışıyla çalışacağınıza eminim" diyen Ercoşkun, "Türk Kızılayı'na karşı sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getireceğiz" mesajı verdi.

Ercoşkun; “Türk Kızılayı'na karşı sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getireceğiz“

Haber: Kasım ŞAHİN

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan'ı hemşehrileriyle karşılamak ve ilk günlerini birlikte geçirmek üzere geldiği Bolu'da ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. 
Gün boyu süren programlar yanı sıra iftar ve teravih programlarında da vatandaşlarla bir araya gelen Ercoşkun, yaptığı önemli ziyaretlerinden birini de Kızılay Bolu Şubesi'ne gerçekleştirdi.
Dr. Abdullah Danışman'ın başkanlığını devraldığı Kızılay Bolu Şubesi Yönetim Kurulu'nu Aktaş Mahallesi'ndeki şube binasında ziyaret eden Milletvekili Ercoşkun'a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen eşlik etti. 


ERCOŞKUN: GEREK ŞAHSİ, GEREK SİYASİ ANLAMDA ÜZERİMİZE DÜŞEN SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRECEĞİZ!
Milletvekili Ercoşkun, Danışman başkanlığındaki Türk Kızılayı Bolu Şubesi'nin yeni yönetimine tam destek verdiği ziyaret açıklamalarında,"Bugün önemli bir kurumu ziyaret ediyoruz. Sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tüm mazlum coğrafyalarda el olan, kol olan bir kurumu ziyaret ediyoruz. Cenab-ı Allah, Kızılay Bolu Şubesi Yönetim Kurulu'na yeni görevlerinin hakkını verebilmeyi ve hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin.
Bu kurumda emek vermek ve mesai harcamak herkese nasip olmaz. Bu manadaki özverili çalışma arzunuzdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bugüne kadar Kızılay çatısı altında hizmet veren, emek veren, katkı veren tüm Kızılay gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum. Bu camiada nice isimsiz kahramanlar bugüne kadar bu anlamlı çalışmalarda bulunmuşlardır. Kendilerinden Allah razı olsun. Bizlerde, gerek şahsi, gerek siyasi anlamda teşkilatımızla birlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için gayret göstereceğiz. 
İftar çadırları ve diğer faaliyetlerle ihtiyaç sahiplerine ulaştığınızı biliyoruz. Ama daha geniş kesimlere ulaşabilmek için de destek vermek isteriz. Allah yar ve yardımcınız olsun. 
Adil Esen başkanımızla bugün sizleri ziyaret ediyoruz; tüm teşkilatımız gönülleri ve kalpleri ile sizlerle" ifadelerini kullandı.


DANIŞMAN'DAN ERCOŞKUN'A: SİZLERİN DUASI VE DESTEĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ


Milletvekili Ercoşkun'un ardından Dr. Danışman, şöyle konuştu: "Sayın Milletvekilimize ve sayın teşkilat başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, yönetim kurulum adına kendilerine hoş geldiniz diyorum. Ziyaretlerinden dolayı Allah razı olsun. Kızılay, teşkilatı yapısı bakımından Türkiye'nin en geniş hizmet yapısına sahip sivil toplum kuruluşudur. Bunun bilincinde olarak faaliyetler yürüteceğiz. Hayır ve hasenat ayı olan mübarek Ramazan için hayırseverlerimizin de katkılarıyla güzel organizasyonlar yaptık. Mübarek Ramazan'da gıda ve giyim yardımlarımızı ulaştırmak adına çalışmalarımızı başlattık. Sizlerin duaları ve destekleri bizler için çok önemli. İnşallah yapılacak hizmetler ve çalışmalar hayırlı uğurlu olur."
Konuşmaların ardından, Milletvekili Ercoşkun ve Dr. Danışman başkanlığındaki Türk Kızılayı Bolu Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri objektiflere poz vererek, ziyareti ölümsüzleştirdi.  

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 15:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut alnıak
Mahmut alnıak - 4 yıl Önce

sen bu yolsuzlukları görmezmisin ali bey, nasıl bu adamla birlikte görüntü verirsin.

SIRADAKİ HABER

banner128