banner120

Ercoşkun’dan rektöre sitem

İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisi açılışında konuşma yapan Bolu Ak Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Abant İzzet Baysal Üniversite Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ve yönetiminin katılmamasına sitem etti.

Ercoşkun’dan rektöre sitem

Haber: Semih BAYKAL- Faruk ÇİDEM

Ercoşkun, Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun’a şu sözlerle sitem etti; “ Bugün mutluyuz ama ufak bir kırgınlığımı da ifade etmek istiyorum. Burası İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisidir. Yani burada Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörümüzden, dekanımızdan herkesin olması gerekirdi. Belki çok önemli işleri vardır. Ama eğer biz Bolu da yaşıyor ve paylaşıyorsak, o zaman nimeti de, külfeti de beraber paylaşacağız. Dolayısıyla inşallah bu önemli bir kırılma noktası olur. İnşallah bundan sonraki atacağımız adımları hep birlikte atamaya gayret ederiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 10:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 6 yıl Önce

niye kapattınız niye açtınız

Takipçi
Takipçi - 6 yıl Önce

buna sizi takmıyorum denir. bir de benim seçilmemi sen değil boludaki diğer etkili akp liler sağladı denir. gördüğünüz gibi üniversite yüksek lise haline geldi. hastane de sıradan bir hastaneden farkı yok.

misafir
misafir - 6 yıl Önce

sayın vekilim bu rektör için sayın ahmet baysal olmasın dediğinde siz ne yaptınız gittiniz cumhurbaşkanınna hayri coşkun olsun diye yalvarmadınızmı adam üniversiteyi bitirdi bitirdi

adalı
adalı - 6 yıl Önce

aç kapa, aç kapa artema

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124