ERCOŞKUN'dan Semerkant Mahallesine doğalgaz müjdesi

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, seçim çalışmalarını merkezde sürdürdü. Ercoşkun, Semerkant Mahallesinde yaptığı açıklamada doğalgaz sözü verdi.

 ERCOŞKUN'dan Semerkant Mahallesine doğalgaz müjdesi

Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından Bolu'da başlatılan 'Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı' kapsamında 5, 6 ve 7. sınıflarında seçmeli spor dersini seçen öğrencilerin kullanımı için hediye edilen 150 adet bisikletin dağıtın törenine katılan Ercoşkun, öğrencilerle sohbet etti. Bisiklet ile ilgili hayatından bazı kesitler anlatan Ercoşkun, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, çocukların kazasız belasız bir şekilde bisikletlere binmeleri temennisinde bulundu.

GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNÜN AÇILIŞINA KATILDI
Ercoşkun daha sonra Gümrük Müdürlüğünün açılış törenine katıldı. Bolu'da yıllardır ciddi anlamda eksikliği hissedilen bir yerin açılışı için toplandıklarını ifade eden Ali Ercoşkun,1999 yılında kapatılan ve o günden bu güne eksikliği hissedilen Bolu Gümrük Müdürlüğü'nün yeniden Bolu'ya kazandırdıkları için mutlu olduğunu ifade etti.

ÇELE YOLUNDAKİ ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Ali Ercoşkun, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ile birlikte Çele yolunda yapılan asfalt çalışmalarını inceledi. İl Özel İdaresine bağlı olan asfaltlama araçlarının yanına giden Ercoşkun, sıcak asfalt çalışmasının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. En kısa sürede asfaltın bitirileceğini ifade eden Ercoşkun, Bolu'nun hizmete layık olduğunu söyledi.

YUKARI ÇARŞI ESNAFINI GEZDİ
Ali Ercoşkun daha sonra Yukarıçarşı'ya giderek esnafları ziyaret etti. Tek tek dükkanları gezerek destek isteyen Ercoşkun, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Ak Parti Hükümetinin çalışmalarını beğendiklerini söyleyen esnaflar, Arasta projesinin başlamasıyla birlikte yukarı çarşının canlanarak ekonomik olarak hayat bulacağını belirttiler.


SEMERKANT'A DOĞALGAZ MÜJDESİ
Seçim çalışmalarını Semerkant Mahallesinde sürdüren Ali Ercoşkun, İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Ak Parti hükümetinin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler veren Ercoşkun, önümüzdeki dönemde doğalgaz bekleyen mahallelerin gazla buluşacağını açıkladı. Semerkant Mahallesinin doğalgaza kavuşacağını açıklayan Ercoşkun, “Artık son viraja girdik. Semerkant Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın daha rahat hayatlarını sürdürebilmeleri için doğalgazı bu dönem getiriyoruz. Tüm aşamalar tamamlandı. 7 Haziran'dan sonra Semerkant Mahallesinde yaşayan annelerimiz, bayanlarımız doğalgazın nimetlerinden faydalanacak” açıklamasında bulundu.

ULU MESCİT KÖYÜNE GİTTİ
Ercoşkun son olarak Ulumescit köyüne giderek vatandaşlarla buluştu. 7 Haziran seçimlerinin önemine değinen Ercoşkun, destek ve dua istedi. Köy konağında toplanan vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Ercoşkun, Türkiye'de yaşanan değişim ve dönüşümden hem Bolu'nun hem de köylerin faydalanacağını belirtti.


Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128