Ercoşkun’dan taziye

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu eski Milletvekillerinden Dr. Mustafa Karslıoğlu’nun vefatı üzerine taziye mesajı yayınladı.

Ercoşkun’dan taziye

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Akdeniz İçin Birlik ve Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu 20. ve 21. dönem eski Milletvekili Dr. Mustafa Karslıoğlu’nun vefatı üzerine taziye mesajı yayınladı.

Afrika ülkesi Fas’taki Uluslararası siyasi temasları nedeniyle Karslıoğlu’nun cenaze törenine katılamayacağı öğrenilen Ercoşkun, taziye mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bolu’ya uzun yıllar hekim olarak hizmet veren ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Bolu’muzu iki dönem parlamenter olarak temsil eden Dr. Mustafa Karslıoğlu’nun vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhum Karslıoğlu’nun Bolu’ya hizmetleri unutulmayacak, kendisinden sonra yetişen hekim arkadaşları ve sağlık camiası tarafından örnek çalışmalarıyla hatırlanacaktır. Merhum Karslıoğlu’na Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.” HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128